Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2024

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Asp 2770 65 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2024-07-19 Trolling / wobbler
2 Karpe 9600 73 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
3 Karpe 9940 74 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
4 Karpe 16100 84 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2024-07-11 Boltrig/Boilie
5 Karpe 9760 72 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2024-07-02 Boltrig-Tigernuts
6 Vederbuk 2440 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-21 Bunnmeite / Pølsebrød
7 Suter 2540 55 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-13 Boltrig/boilie
8 Karpe 10160 80 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-13 Boltrig/boilie
9 Suter 2820 54 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-06-12 Boltrig/boilie
10 Vederbuk 2575 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-09 Bunnmeite / Mark
11 Abbor 1335 45 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-06-05 Spinnfiske NED
12 Karpe 6230 63 Nikolai Høgenhaug Ingen (INGEN) 2024-06-03 Swingtip, mais.
13 Stam 2805 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Bunnmeite / Pølsebrød
14 Stam 2070 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
15 Stam 2145 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
16 Stam 2230 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
17 Stam 2850 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Splitthagl / Pølsebrød
18 Vederbuk 2585 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Dupp / Pølsebrød
19 Vederbuk 2740 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-06-01 Flytepølsebrød
20 Stam 2260 59 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-06-01 Bunnmeite / Reke
21 Gjedde 11340 120 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-31 Trolling
22 Ørret 4360 77 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-28 Trolling/agnfisk
23 Stam 3500 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-28 Feeder/boilie
24 Gjørs 5650 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-28 Trolling
25 Gjørs 5030 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-28 Trolling
26 Gjørs 8200 91 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2024-05-28 Trolling/wobbler
27 Ørret 4600 71 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-27 Trolling/agnfisk
28 Gjørs 4850 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-27 Trolling
29 Gjørs 7700 93 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-27 Trolling
30 Stam 2390 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-26 Feeder/boilie
31 Stam 2235 56 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-26 feeder/pølse
32 Gjedde 12120 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-25 Trolling
33 Gjedde 14040 122 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-25 Trolling
34 Gjedde 9100 110 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-25 Trolling / Wobbler
35 Ørret 4400 79 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-25 Agnfisk
36 Stam 3510 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Feeder/boilie
37 Gjedde 9920 117 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-24 Trolling
38 Stam 2000 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Bunnmeite / Reke
39 Stam 2360 56 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2024-05-24 Bunnmeite / Reke
40 Gjedde 8110 107 Jan-Egil Bøgle Ingen (INGEN) 2024-05-24 Dorging / wobbler
41 Mort 765 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Feeder / Maggot
42 Ørret 4110 74 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Trolling/agnfisk
43 Ørret 3180 69 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2024-05-23 Trolling/agnfisk
44 Karpe 16340 86 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2024-05-23 Boltrig/boilie
45 Stam 2610 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-22 Feeder/boilie
46 Suter 2000 48 Edward Mustad Ingen (INGEN) 2024-05-22 Snowman
47 Stam 2590 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-21 Feeder/boilie
48 Gjedde 9380 111 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
49 Gjedde 8260 104 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
50 Gjørs 4490 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-21 Trolling
51 Stam 2460 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
52 Stam 2580 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
53 Stam 3540 62 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
54 Stam 2560 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-20 Feeder/boilie
55 Gjedde 10280 117 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
56 Gjedde 9100 116 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
57 Gjørs 4540 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-20 Trolling
58 Stam 2860 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-19 Feeder/reke
59 Gjedde 12820 120 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
60 Gjedde 10060 115 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
61 Gjørs 7160 89 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-19 Trolling
62 Ørret 3620 71 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-19 Trolling
63 Mort 760 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Duppmeite / Baguette
64 Mort 875 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Feeder / Mais+Maggot
65 Mort 710 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2024-05-18 Flytebrød / Ostebrix
66 Stam 2490 55 Nikolai Høgenhaug Ingen (INGEN) 2024-05-18 Bunnmeite. Brødpasta/flake.
67 Suter 2540 52 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
68 Suter 2600 54 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
69 Suter 2720 54 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-05-18 method/pop up mais
70 Stam 2710 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-17 Feeder/reke
71 Stam 2380 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-05-17 Feeder/reke
72 Ørret 3010 63 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-17 Trolling
73 Ørret 2520 62 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-17 Trolling
74 Ørret 4400 73 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten Sportsfiskeklubb (GT) 2024-05-11 Trolling
75 Gjørs 4040 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-04 Bunnmeite
76 Gjørs 4670 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
77 Gjørs 4730 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
78 Asp 2690 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-03 Bunnmeite
79 Mort 790 39 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-02 Duppmeite
80 Gjørs 7080 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-01 Bunnmeite
81 Gjørs 4630 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-05-01 Bunnmeite
82 Gjørs 4560 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-30 Bunnmeite
83 Gjørs 4920 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-28 Bunnmeite
84 Gjørs 6240 85 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-27 Bunnmeite
85 Gjørs 6070 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2024-04-27 Bunnmeite
86 Harr 1150 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-27 Ismeite / Mark
87 Harr 900 46 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-27 Kikkfiske / Mysk
88 Harr 1070 49 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-24 Ismeite / Mark
89 Harr 900 43 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-04-22 Ismeite/mark
90 Mort 560 34 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-04-19 feeder/maggot
91 Sik 1470 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-04-17 Kikkfiske / Mysk
92 Mort 760 36 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
93 Mort 730 35 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
94 Mort 650 35 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-28 Isfiske/maggot
95 Mort 990 38 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
96 Mort 790 37 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
97 Mort 750 36 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2024-03-27 Isfiske/maggot
98 Mort 1050 40 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-25 Ismeite/loff
99 Mort 720 36 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/bolle
100 Mort 780 37 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/loff
101 Mort 840 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/loff
102 Mort 810 37 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-24 Ismeite/pasta
103 Mort 780 36 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-03-22 Ismeite/reke
104 Mort 760 36 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-03-22 Ismeite loff
105 Mort 880 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2024-03-14 Ismeite/bolle
106 Mort 760 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2024-03-12 Ismeite/bolle
107 Mort 1030 40 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-06 Ismeite/loff
108 Mort 810 37 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-05 Ismeite/loff
109 Mort 780 36 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2024-03-02 Loff
110 Mort 750 35 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-02-27 Ismeite/loff
111 Mort 760 34 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2024-02-27 Ismeite/loff
112 Mort 720 35 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2024-02-24 Mormyska maggot
113 Lake 2300 64 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2024-02-15 Ismeite / Lake
114 Røye 2290 56 Vetle Westli Sfk-Galskap (GAL) 2024-01-13 røyeblink/maggot
115 Røye 4150 63 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-11 Isfiske / Balansepilk-Maggot
116 Røye 2590 55 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-10 Isfiske / Balansepilk-Maggot
117 Røye 4000 62 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2024-01-09 Isfiske / Røyeblink-Maggot
Top