Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2022

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Abbor 1220 47 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-09-21 Spinnfiske
2 Asp 2380 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-09-15 Trolling/wobbler
3 Abbor 1150 45 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-09-14 Spinnfiske, popper
4 Asp 2770 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-10 Trolling
5 Asp 2520 65 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-03 Trolling
6 Asp 3050 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-03 Trolling
7 Asp 3690 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-02 Trolling
8 Stam 2015 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-31 Flytebolle
9 Karpe 11020 83 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-08-31 Boltrig/boilie
10 Harr 1180 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-28 Bunnmeite/Mark
11 Abbor 1110 42 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-27 Spinnfiske / Jigg
12 Asp 3910 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-27 Trolling
13 Gjedde 8810 102 Jan-Egil Bøgle Ingen (INGEN) 2022-08-27 Spinfiske Westin Bullteez
14 Vederbuk 2230 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-20 Bunnmeite / Bolle
15 Vederbuk 2115 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-19 Bunnmeite / Bolle
16 Karuss 1090 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-17 Duppmeite / Hurra pølsebrød
17 Karuss 1065 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-17 Duppmeite / Hurra pølsebrød
18 Vederbuk 2195 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-14 Bunnmeite / Bolle
19 Asp 3280 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-13 Trolling
20 Asp 2700 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-13 Trolling
21 Brasme 3380 65 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-08-06 Bunnmeite/duggmark mais
22 Asp 2230 63 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-08-06 Trolling
23 Asp 3300 72 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-08-05 Trolling
24 Vederbuk 2695 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-04 Flytebolle
25 Harr 1210 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-01 Bunnmeite/Mark
26 Harr 1370 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-01 Bunnmeite/Mark
27 Brasme 3130 62 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-07-31 Bunnmeite, feeder. Mark/maggot
28 Harr 1160 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
29 Harr 1200 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bunnmeite/Mark
30 Harr 1210 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
31 Harr 1270 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
32 Vederbuk 2320 54 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-07-31 Bunnmeite/reke
33 Harr 1220 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
34 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
35 Harr 1240 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
36 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-29 Bunnmeite/Mark
37 Ørret 2750 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-28 Bunnmeite/Mark
38 Harr 1160 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-28 Bunnmeite/Mark
39 Harr 1200 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-27 Bunnmeite/Mark
40 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-26 Bunnmeite/Mark
41 Harr 1270 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-26 Bunnmeite/Mark
42 Karpe 11800 83 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-07-22 Boltrig/boilie
43 Karuss 1290 37 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-07-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
44 Karuss 1010 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-19 Take-a-part/duppmeite/breadpunch
45 Karuss 1050 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-17 Duppmeite / Bolle
46 Karuss 1115 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
47 Karuss 1025 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
48 Karuss 1205 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
49 Karuss 1325 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
50 Karuss 1050 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
51 Karuss 1180 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
52 Asp 2060 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-14 Trolling/wobbler
53 Karpe 10680 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-07-10 Boltrig/Boilie
54 Ørret 2850 74 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-02 Trolling/agnfisk
55 Ørret 4700 80 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-02 Trolling/agnfisk
56 Karpe 12760 84 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-28 Boltrig/boilie
57 Karpe 10200 72 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2022-06-28 Boltrig/Pop-Up
58 Karpe 11380 80 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-27 Boltrig/boilie
59 Suter 2410 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Take-a-part/duppmeite/mais
60 Suter 2350 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Take-a-part/duppmeite/mais
61 Karpe 13380 87 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2022-06-25 Bunnmeite/Grønne erter
62 Karuss 1250 37 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Duppmeite / Sjokoladebolle
63 Karpe 13120 80 Kenneth Nordhus SFK Brennevin (BV) 2022-06-25 Boltrig/Tigernøtt/Kjempemais
64 Karuss 1240 39 Steinar Schjager SFK Acerina (AC) 2022-06-24 Stalking, Maggot
65 Suter 2540 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
66 Suter 2440 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
67 Suter 2330 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
68 Suter 2530 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
69 Suter 2490 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
70 Suter 2640 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
71 Suter 2520 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
72 Suter 2500 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
73 Suter 2600 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
74 Vederbuk 2370 49 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-22 Duppmeite / Bolle
75 Ørret 2200 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-17 Trolling/agnfisk
76 Ørret 2120 55 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-17 Trolling/agnfisk
77 Stam 2355 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-16 Duppmeite / Brød
78 Stam 2180 56 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2022-06-15 Feeder/Pølse
79 Stam 2050 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-15 Bunnmeite / Pølse
80 Stam 2590 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-15 Bunnmeite / Pølse
81 Stam 2060 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Litagobolle
82 Stam 2180 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Bolle
83 Gjørs 4355 76 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Laue
84 Karpe 12760 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-06-14 Boltrig/Mais
85 Stam 2180 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Duppmeite / Bolle
86 Stam 2700 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Duppmeite / Bolle
87 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
88 Brasme 2720 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
89 Brasme 3440 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
90 Brasme 2770 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
91 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
92 Brasme 2880 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
93 Brasme 3220 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
94 Brasme 3330 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
95 Brasme 2870 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
96 Brasme 2700 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
97 Brasme 2660 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
98 Brasme 3630 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
99 Brasme 2950 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
100 Brasme 2830 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
101 Brasme 3050 59 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
102 Brasme 2930 58 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
103 Brasme 2780 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-10 Feeder/Mark
104 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-10 Feeder/Mark
105 Gjedde 10620 113 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-09 Trolling / Gummidyr
106 Vederbuk 2785 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-08 Duppmeite / Bolle
107 Stam 2030 56 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-06-08 Feeder/Pølse
108 Gjørs 6270 89 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-07 Trolling
109 Gjedde 8700 113 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-07 Trolling
110 Gjedde 9460 111 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-07 Trolling / Gummidyr
111 Mort 620 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
112 Mort 555 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
113 Mort 590 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
114 Karpe 12820 77 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-06-06 Boltrig/Boilie
115 Stam 2100 55 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-06 Friline/pasta
116 Gjedde 8800 116 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Trolling
117 Gjedde 9520 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-05 Trolling
118 Gjedde 9280 110 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-05 Trolling
119 Stam 2350 56 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-05 Feeder/pasta
120 Stam 2050 55 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-05 Friline/pasta
121 Gjedde 10680 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-05 Trolling / Gummidyr
122 Gjedde 10300 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-05 Trolling / Gummidyr
123 Mort 560 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Maggot
124 Mort 660 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Mais
125 Mort 635 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Maggot
126 Gjedde 13960 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-04 Trolling
127 Gjørs 6220 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-03 Trolling
128 Gjørs 5580 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-03 Trolling
129 Gjedde 10280 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-03 Trolling / Gummidyr
130 Stam 2780 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-01 Bunnmeite / Pølse
131 Stam 2010 51 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-01 Bunnmeite / Pølse
132 Stam 3170 63 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-31 Feeder/maggot
133 Stam 2530 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2022-05-29 Feeder/Pølse
134 Gjedde 8280 105 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-29 Dupptrolling
135 Vederbuk 2460 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-27 Bunnmeite / Pølse
136 Gjedde 9540 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-05-23 Dorging / Wobbler
137 Mort 625 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Bunnmeite / Mais
138 Mort 500 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Bunnmeite / Mais
139 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
140 Mort 640 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
141 Mort 625 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
142 Vederbuk 2150 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-18 Duppmeite / Brød
143 Vederbuk 2085 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-17 Bunnmeite / Duggmark
144 Sørv 930 37 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-05-17 Feeder/loff
145 Gjedde 8800 114 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-05-17 Dorging / Wobbler
146 Mort 650 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Maggot
147 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Maggot
148 Mort 900 40 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Mais+Maggot
149 Sik 1240 50 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-07 Bunnmeite fjærmygg
150 Gjedde 9305 107 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-07 Bunnmeite / Makrell
151 Sørv 810 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-05-07 Feeder/loff
152 Gjørs 5630 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-05 Båtmeite
153 Harr 1220 51 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Myrsk Steinflue
154 Harr 920 48 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Myrsk fjærmygg
155 Ørret 2800 61 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Kastewobler fra land
156 Gjørs 5420 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-04 Båtmeite
157 Asp 3070 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-04 Båtmeite
158 Sik 1230 52 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-03 Bunnmeite fjærmygg
159 Gjørs 6180 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-03 Båtmeite
160 Gjørs 5620 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-03 Båtmeite
161 Sørv 1210 39 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-01 Bunnmeite/brød
162 Gjørs 7390 90 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-01 Båtmeite
163 Sørv 800 37 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-04-30 Bunnmeite/loff
164 Gjørs 6610 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
165 Gjørs 6030 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
166 Gjørs 4970 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
167 Gjørs 5600 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
168 Gjørs 8680 90 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-29 Båtmeite
169 Gjørs 6000 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-28 Båtmeite
170 Mort 600 34 Arve Helge Michaelsen SFK Waltons Venner (WV) 2022-04-27 feeder/ostepasta
171 Gjørs 5840 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-26 Båtmeite
172 Asp 2480 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-26 Båtmeite
173 Gjørs 8440 91 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-24 Båtmeite
174 Mort 540 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-21 Feeder/loff
175 Vederbuk 2020 52 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-21 Feeder/loff
176 Mort 520 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-19 Feeder/loff
177 Stam 2240 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-17 Feeder/pasta
178 Harr 930 45 Stein Johannessen SFK LAKEN (LA) 2022-04-17 Bunnmeite/marg/maggot
179 Sik 3050 66 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-17 Kikkmeite på isen
180 Sik 1340 51 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2022-04-16 Kikkfiske / Fjærmygg
181 Sik 1200 52 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-16 Kikkmeite på isen
182 Mort 540 35 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-15 Feeder/loff
183 Ørret 2080 57 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-14 Ismeite med agnfisk
184 Sik 1270 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2022-04-05 Mysk / Fjærmygg
185 Harr 760 0 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2022-04-05 Mysk / Fjærmygg
186 Ørret 2880 67 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-03 Ismeite med agnfisk
187 Stam 2080 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-01 Feeder/loff
188 Stam 2540 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-03-28 Feeder/loff
189 Sørv 840 36 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-03-27 Feeder/krillpasta
190 Stam 2120 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-03-25 Feeder/loff
191 Lake 2660 78 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2022-02-27 Ismeite
192 Mort 640 34 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-02-05 Isfiske/mormyska
193 Lake 2920 75 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-25 Pilk / Agnfisk
194 Lake 3080 77 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-23 Pilk / Agnfisk
195 Lake 3260 76 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-22 Pilk / Agnfisk
196 Lake 3780 79 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-12 Pilk / Agnfisk (RHDP)
197 Lake 2880 77 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-12 Pilk / Agnfisk (RHDP)
Top