Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2021

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Gjedde 10800 112 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-11-28 Ismeite
2 Gjedde 10500 117 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-11-28 Ismeite
3 Gjedde 8520 104 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-11-20 Bunnmeite/Agnfisk
4 Ørret 3450 72 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-11-13 Trolling/agnfisk
5 Ørret 2540 65 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-11-13 Trolling/agnfisk
6 Asp 2940 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-10-25 Trolling
7 Asp 3160 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-10-25 Trolling
8 Asp 3460 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-10-25 Trolling
9 Abbor 1440 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-10-16 Spinnfiske / Jigg
10 Karpe 12600 80 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-10-01 Boltrig/Boilie
11 Asp 4150 75 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-09-26 Trolling
12 Karpe 12480 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-23 Boltrig/boilie
13 Abbor 1280 45 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2021-09-22 Spinnfiske Duo Spearhead Ruuki
14 Abbor 1250 45 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2021-09-22 Spinnfiske Duo Spearhead Ruuki
15 Vederbuk 2540 53 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-09-19 Bunnmeite / Pølse
16 Vederbuk 2380 51 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-09-19 Munnmeite / Mark
17 Asp 2760 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-19 Trolling
18 Asp 2250 66 Emil Fallet Ruud Ingen (INGEN) 2021-09-19 Trolling
19 Asp 3280 68 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-18 Trolling
20 Asp 3260 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-18 Trolling
21 Asp 3230 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-18 Trolling
22 Asp 2570 64 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-09-17 Trolling
23 Asp 2230 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-09-16 Trolling
24 Karpe 14080 76 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-12 Boltrig/boilie
25 Karpe 10600 0 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-10 Boltrig/boilie
26 Asp 3200 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-10 Trolling
27 Karpe 10640 0 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-09 Boltrig/boilie
28 Stam 2320 58 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-09-09 Bunnmeite / Reke
29 Karpe 12380 76 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-08 Boltrig/boilie
30 Karpe 10700 0 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-08 Boltrig/boilie
31 Karpe 11700 77 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-09-06 Boltrig/boilie
32 Asp 2770 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-02 Trolling
33 Asp 2600 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-01 Trolling
34 Asp 2670 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-01 Trolling
35 Asp 2780 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-09-01 Trolling
36 Abbor 1330 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-08-30 Spinnfiske/jigg
37 Karpe 14880 85 Remi Andre Dahl SFK Brennevin (BV) 2021-08-29 boltrig med boilie
38 Karpe 12400 80 Remi Andre Dahl SFK Brennevin (BV) 2021-08-28 boltrig med boilie
39 Karpe 11800 73 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2021-08-25 Boltrig/ Pop-up
40 Karpe 10440 76 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2021-08-25 Boltrig/ Tigernuts/plastmais
41 Abbor 1440 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-08-23 Spinnfiske/jigg
42 Abbor 1350 43 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-08-23 Spinnfiske/topwater
43 Karpe 10501 74 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2021-08-23 Boltrig-Tigernut/Plastmais
44 Abbor 1505 47 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-08-23 Spinnfiske
45 Abbor 1570 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-08-22 Spinnfiske/jigg
46 Stam 2460 56 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-08-22 Bunnmeite/Pølse
47 Gjedde 10100 117 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-08-22 Dorging med gummi
48 Gjedde 9200 115 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-08-22 Dorging med gummi
49 Gjedde 12400 119 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-08-22 Dorging med gummi
50 Mort 740 37 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2021-08-21 Bunnmeite/boilie
51 Gjedde 11500 115 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-08-15 Dorging med gummi
52 Karpe 12760 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-08-11 Boltrig/Boilie
53 Gjedde 9100 110 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-08-10 Dorging
54 Stam 2370 58 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-08-08 Bunnmeite/Pølse
55 Karpe 13020 0 Kenneth Nordhus SFK Brennevin (BV) 2021-08-07 Boltrig/tigernøtt/popup
56 Brasme 3120 68 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-08-06 Methodfeeder / Plastmais
57 Brasme 3290 65 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-08-06 Methodfeeder / Plastmais
58 Brasme 3160 62 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-08-05 Methodfeeder / Plastmais
59 Brasme 3490 63 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-08-05 Methodfeeder / Plastmais
60 Brasme 4120 68 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-08-05 Methodfeeder / Plastmais
61 Brasme 3380 64 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-08-04 Methodfeeder / Plastmais
62 Abbor 1610 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-07-28 Spinnfiske/jigg
63 Harr 1110 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-27 Bunnmeite/Mark
64 Harr 1140 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-27 Bunnmeite/Mark
65 Ørret 2100 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-27 Bunnmeite/Mark
66 Ørret 2630 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-27 Bunnmeite/Mark
67 Karpe 11900 78 Remi Andre Dahl SFK Brennevin (BV) 2021-07-27 boltrig med boilie
68 Harr 1210 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-26 Bunnmeite/Mark
69 Harr 1330 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-26 Bunnmeite/Mark
70 Abbor 1210 47 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-25 Friline / Laue (død)
71 Harr 1310 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-25 Bunnmeite/Mark
72 Abbor 1370 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-07-25 Spinnfiske/jigg
73 Abbor 1420 46 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-24 Friline / Laue (død)
74 Harr 1120 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-24 Bomber dupp/mark
75 Harr 1130 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-24 Bomber dupp/mark
76 Abbor 1360 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-07-24 Spinnfiske/jigg
77 Karpe 9960 78 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2021-07-24 Hjemmelaget pasta, glidetackel
78 Abbor 1220 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-07-24 Spinnfiske / Jigg
79 Harr 1150 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-23 Bomber dupp/mark
80 Harr 1170 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-23 Bunnmeite/Mark
81 Karpe 12560 80 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-07-22 Boltrig/Boilie
82 Harr 1140 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-22 Bomber dupp/mark
83 Harr 1180 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-22 Bomber dupp/mark
84 Karpe 11460 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2021-07-21 Boltrig/boilie
85 Harr 1110 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-21 Bunnmeite/Mark
86 Harr 1370 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-21 Bomber dupp/mark
87 Abbor 1200 45 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-20 Spinnfiske / Jigg
88 Abbor 1220 45 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-20 Spinnfiske / Jigg
89 Karuss 1250 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
90 Karuss 1270 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
91 Karuss 1310 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
92 Abbor 1370 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-07-20 Spinnfiske/jigg
93 Vederbuk 2820 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-19 Intermediate bolle
94 Vederbuk 2160 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-18 Bunnmeite / Duggmark
95 Abbor 1280 44 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-18 Spinnfiske / Wobbler
96 Abbor 1670 48 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-18 Spinnfiske / Wobbler
97 Karuss 1330 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-17 Duppmeite / Bolle
98 Karuss 1370 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-17 Duppmeite / Bolle
99 Karuss 1200 39 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-07-16 Duppmeite / Bolle
100 Asp 2400 64 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-15 Trolling/wobbler
101 Karuss 1090 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-12 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
102 Asp 2300 66 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-10 Trolling/wobbler
103 Asp 2650 71 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-10 Trolling/wobbler
104 Asp 3180 71 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-10 Trolling/wobbler
105 Vederbuk 2860 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-07 Flytebrød
106 Karpe 11330 77 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2021-07-07 Hjemmelaget pasta
107 Karpe 10890 76 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2021-07-07 Hjemmelaget pasta
108 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-04 Duppmeite / Maggot
109 Mort 580 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-04 Feeder / Maggot
110 Karuss 1240 38 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-04 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
111 Karuss 1310 38 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-07-04 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
112 Karuss 1230 38 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-07-04 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
113 Mort 670 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-03 Duppmeite / Maggot
114 Mort 660 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-07-03 Duppmeite / Maggot
115 Karuss 1070 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-07-03 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
116 Karpe 11300 78 Kenneth Nordhus SFK Brennevin (BV) 2021-07-01 Boltrig/tigernøtt
117 Vederbuk 2740 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Bunnmeite / Reke
118 Karuss 1120 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
119 Karuss 1110 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
120 Karuss 1180 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
121 Karuss 1070 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
122 Karuss 1240 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-30 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
123 Karuss 1400 39 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-29 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
124 Karuss 1060 35 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-29 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
125 Karuss 1120 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-27 Duppmeite / Bolle
126 Karuss 1080 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-27 Duppmeite / Rundstykke
127 Karuss 1260 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-27 Duppmeite / Bolle
128 Karuss 1320 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-27 Duppmeite / Rundstykke
129 Brasme 2740 61 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2021-06-25 Bunnmeite, feeder mark/mais
130 Karpe 11740 83 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-22 Boltrigg/Boilie
131 Karuss 1290 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-21 Duppmeite / Bolle
132 Karuss 1100 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Bolle
133 Karuss 1130 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Pølsebrød
134 Karuss 1310 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Pølsebrød
135 Karuss 1350 40 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Brød
136 Karuss 1120 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Brød
137 Karuss 1320 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Brød
138 Karuss 1290 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Duppmeite / Bolle
139 Brasme 2790 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
140 Brasme 2520 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
141 Brasme 2660 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
142 Brasme 3190 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
143 Brasme 2520 56 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
144 Brasme 3190 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
145 Brasme 3070 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
146 Brasme 2970 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
147 Brasme 2560 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
148 Brasme 2560 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
149 Brasme 2560 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
150 Brasme 3200 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
151 Brasme 2990 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
152 Brasme 3160 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
153 Brasme 2750 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
154 Brasme 2620 60 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-06-20 Feeder/Mark
155 Brasme 3340 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-19 Feeder/Mark
156 Vederbuk 2750 53 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-06-19 Feeder/Pølse
157 Vederbuk 2380 54 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-06-19 Feeder/Pølse
158 Karpe 13260 84 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2021-06-18 Bolt/pop-up
159 Stam 2140 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-06-17 Bunnmeite/pølse
160 Stam 2110 53 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-06-16 Bunnmeite/loff
161 Stam 2110 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-06-16 Bunnmeite/pølse
162 Suter 2660 52 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-16 Boltrigg/Boilie
163 Vederbuk 2020 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-15 Flytebrød
164 Karpe 13720 80 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-13 Boltrigg/Boilie
165 Suter 2420 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-12 Take-a-part/duppfiske/mais
166 Suter 2490 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-12 Take-a-part/duppfiske/mais
167 Karpe 14920 93 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-12 Boltrigg/Boilie
168 Suter 2560 52 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-12 Boltrigg/Boilie
169 Suter 2730 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
170 Suter 2670 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
171 Suter 2610 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
172 Suter 2640 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
173 Suter 2570 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
174 Suter 2530 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
175 Suter 2640 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
176 Suter 2700 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
177 Suter 2690 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
178 Suter 2580 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
179 Suter 2460 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
180 Suter 2690 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Take-a-part/duppfiske/mais
181 Karpe 11300 82 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2021-06-11 Boltrig pop up
182 Suter 2680 50 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Waggler/Mais
183 Suter 2560 49 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Feeder/Mais
184 Suter 2570 49 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Feeder/Mais
185 Suter 2540 50 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2021-06-11 Feeder/Mais
186 Stam 2110 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-10 Bunnmeite / Pølse
187 Vederbuk 2410 55 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2021-06-09 Bunnmeite, feeder. Mark/plastbrød
188 Stam 2300 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-09 Bunnmeite / Pølse
189 Stam 2600 56 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-09 Bunnmeite / Pølse
190 Stam 2980 58 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-08 Bunnmeite / Pølse
191 Stam 2870 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-08 Bunnmeite / Pølse
192 Stam 2320 54 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-07 Bunnmeite / Pølse
193 Stam 2210 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-06 Flytebolle
194 Stam 2490 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-06 Duppmeite / Mais
195 Vederbuk 2120 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-05 Duppmeite / Brød
196 Vederbuk 2190 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-05 Duppmeite / Brød
197 Suter 2840 55 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2021-06-05 Bolt/pop-up
198 Ørret 5120 82 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-04 Trolling/agnfisk
199 Ørret 4360 80 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-04 Trolling/agnfisk
200 Ørret 3240 68 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-04 Trolling/agnfisk
201 Ørret 2040 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-06-04 Trolling/agnfisk
202 Stam 2130 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-06-04 Feeder/loff
203 Stam 2210 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-06-04 Feeder/loff
204 Karpe 9760 79 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2021-06-04 Boltrig pop up
205 Gjørs 6170 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-06-04 Trolling
206 Gjedde 10350 120 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-06-04 Trolling
207 Gjedde 10025 117 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-06-04 Trolling
208 Stam 2010 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-03 Bunnmeite / Pølse
209 Stam 2750 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-06-03 Duppmeite / Brød
210 Stam 2325 52 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2021-06-03 Trotting/reke
211 Gjedde 9860 111 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2021-06-03 Trolling
212 Gjedde 10600 114 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-03 Trolling / Gummidyr
213 Gjedde 9820 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-03 Trolling / Gummidyr
214 Karpe 11120 80 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-03 Boltrigg/Boilie
215 Gjørs 4440 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-06-02 Båtmeite
216 Gjedde 10740 114 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-02 Trolling / Gummidyr
217 Gjedde 8920 106 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-06-02 Trolling / Gummidyr
218 Gjørs 4800 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-06-01 Trolling
219 Stam 3040 59 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2021-06-01 Feeder/ krillpasta med hvitløk og ost
220 Stam 2250 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-31 Feeder/boilie
221 Stam 2510 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-31 Feeder/loff
222 Gjørs 3840 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-31 Båtmeite
223 Vederbuk 2080 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-30 Duppmeite / Duggmark
224 Stam 3150 61 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2021-05-30 Bunnmeite m. pølse
225 Stam 2190 56 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2021-05-30 Bunnmeite m. pølse
226 Mort 610 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-29 Duppmeite / Maggot
227 Mort 700 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-29 Duppmeite / Maggot
228 Gjedde 11240 112 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-29 Trolling
229 Karpe 13360 83 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-05-28 Boltrigg/Boilie
230 Mort 520 33 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-26 Bunnmeite/Brødbit
231 Sørv 980 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-25 Bunnmeite/Brødbit
232 Stam 2090 51 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-25 Feeder/reke
233 Stam 2300 53 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-25 Feeder/reke
234 Mort 590 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-23 Duppmeite / Maggot
235 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-23 Duppmeite / Maggot
236 Mort 680 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-23 Duppmeite / Maggot
237 Stam 2550 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-23 Feeder/boilie
238 Mort 570 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-22 Duppmeite / Maggot
239 Mort 590 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-22 Duppmeite / Maggot
240 Mort 590 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-22 Duppmeite / Maggot
241 Mort 770 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-05-22 Duppmeite / Maggot
242 Suter 3260 58 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2021-05-22 bolt/pop
243 Karpe 10080 79 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2021-05-19 Boltrigg/Boilie
244 Stam 2040 51 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2021-05-18 Feeder/boilie
245 Stam 2425 55 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2021-05-16 Bunnmeite loff
246 Stam 2160 52 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2021-05-16 Bunnmeite loff
247 Mort 750 37 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2021-05-15 Bunnmeite/mais-maggot
248 Ørret 4300 74 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-05-15 Trolling med wobbler
249 Sørv 930 40 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-14 Duppmeite / Doggyfood
250 Karpe 10900 74 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2021-05-14 Boltrig/Tigernuts
251 Sørv 1010 38 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-13 Duppmeite / Doggyfood
252 Ørret 2800 64 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-05-12 Trolling med wobbler
253 Karpe 10140 79 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2021-05-11 Bolt/pop
254 Gjørs 5760 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-09 Båtmeite
255 Gjørs 3800 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-09 Båtmeite
256 Asp 2560 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-09 Båtmeite
257 Gjørs 5230 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-09 Båtmeite
258 Gjedde 9240 108 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-05-09 Spinnfiske / Shad
259 Gjedde 9620 112 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-05-09 Spinnfiske / Shad
260 Gjedde 10100 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-05-09 Spinnfiske / Shad
261 Gjørs 5150 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-08 Båtmeite
262 Gjørs 5210 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-08 Båtmeite
263 Gjørs 4060 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-07 Båtmeite
264 Gjørs 6880 83 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-07 Båtmeite
265 Asp 2150 63 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-07 Båtmeite
266 Gjørs 5050 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-06 Båtmeite
267 Sik 1200 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-02 Ismeite/Mark
268 Gjørs 4650 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-05-02 Båtmeite
269 Sik 1570 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
270 Harr 1040 43 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
271 Harr 1170 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
272 Harr 1100 43 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
273 Harr 1030 42 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
274 Ørret 2470 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-05-01 Ismeite/Mark
275 Sik 1340 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-30 Ismeite/Mark
276 Harr 1140 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-30 Ismeite/Mark
277 Sik 1310 54 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-30 Ismeite/Mark
278 Gjørs 4840 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-04-30 Båtmeite
279 Gjørs 7290 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-04-29 Båtmeite
280 Harr 780 47 Emil Fallet Ruud Ingen (INGEN) 2021-04-29 Bunnmeite med Mark
281 Gjørs 4320 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2021-04-27 Båtmeite
282 Sik 1220 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-25 Ismeite/Mark
283 Sik 1410 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-25 Ismeite/Mark
284 Sik 1760 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-25 Ismeite/Mark
285 Sik 1340 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-24 Ismeite/Mark
286 Sik 1370 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-24 Ismeite/Mark
287 Sik 1700 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-24 Ismeite/Mark
288 Harr 920 46 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-23 Ismeite/Mark
289 Harr 840 42 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2021-04-19 Kikkfiske / Mormyska
290 Gjedde 9040 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2021-04-17 Trolling / Wobbler
291 Sik 1340 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-10 Ismeite/Mark
292 Harr 960 47 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-10 Ismeite/Mark
293 Sik 1760 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-04-09 Ismeite/Mark
294 Abbor 1320 45 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2021-04-09 IseBaits jigg
295 Harr 860 47 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-04-02 Mormyska
296 Harr 860 47 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2021-04-01 Mormyska
297 Lake 2300 67 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-03-30 Ismeite/Sikfilèt
298 Lake 2690 71 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-03-30 Dunking jigghode / sikfilèt
299 Lake 3340 78 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-03-29 Dunking jigghode / sikfilèt
300 Lake 3480 80 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-03-01 Dunking pilk / abbor-/sikfilèt
301 Lake 3400 0 Roger Johnsen Ingen (INGEN) 2021-02-27 Meite/fiskefilet
302 Lake 3080 73 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-02-22 Dunking pilk / abbor- og mortfilèt
303 Karpe 13200 84 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2021-02-20 Bunnmeite/boilie
304 Gjedde 8380 108 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2021-02-13 Ismeite / Lagesild
305 Abbor 1420 43 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2021-02-06 Isfiske/balanse
306 Vederbuk 2050 53 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2021-02-02 Ismeite / Maggot
307 Lake 2770 66 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-02-01 Pilk / Agnfisk
308 Lake 2980 71 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2021-02-01 Dunking
309 Lake 4320 79 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-31 Pilk / Agnfisk
310 Lake 2680 70 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-29 Pilk / Agnfisk
311 Lake 3540 78 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2021-01-29 Pilk / Agnfisk
312 Lake 4520 80 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-01-28 Dunking jigghode / sikfilèt og abborfilèt
313 Lake 3760 78 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-27 Pilk / Agnfisk
314 Lake 3020 69 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-19 Pilk / Agnfisk
315 Lake 3000 75 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-01-19 Dunking jigghode / sikfilèt og abborfilèt
316 Lake 4390 78 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-18 Pilk / Agnfisk
317 Lake 2440 68 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2021-01-18 Pilk / Agnfisk
318 Stam 2680 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2021-01-12 Ismeite/sikbit
Top