Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2020

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Asp 2420 63 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-10-19 Trolling
2 Asp 2640 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-10-19 Trolling
3 Gjedde 10750 121 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2020-09-30 Jigg
4 Gjedde 9400 117 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2020-09-30 Trolling
5 Asp 2620 65 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-09-20 Trolling
6 Asp 4120 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-09-19 Trolling
7 Asp 3140 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-09-19 Trolling
8 Asp 2550 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-09-18 Trolling
9 Asp 4030 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-09-18 Trolling
10 Asp 2280 64 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-13 Trolling
11 Asp 2300 64 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-13 Trolling
12 Asp 2540 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-13 Trolling
13 Asp 3220 70 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-13 Trolling
14 Asp 4210 78 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-13 Trolling
15 Vederbuk 2460 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-09-13 Bunnmeite / Reke
16 Karpe 14420 83 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-12 Boltrig / Boilie
17 Vederbuk 2300 50 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-09-12 Bunnmeite / Brød
18 Karpe 13140 81 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-09-11 Boltrig / Tigernut
19 Abbor 1480 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-09-06 Spinnfiske / Jigg
20 Karpe 11180 82 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-09-04 Bolt/pop-up
21 Karpe 9340 71 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2020-09-03 Boltrig/Tigernuts
22 Abbor 1460 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2020-09-01 Spinnfiske/jigg
23 Asp 2080 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-31 Trolling
24 Asp 3370 70 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-31 Trolling
25 Asp 3630 73 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-31 Trolling
26 Abbor 1500 47 Tore Svendsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-29 Jigg
27 Karpe 9280 81 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2020-08-26 Boltrig pop up
28 Abbor 1620 50 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-08-25 Spinnfiske/Jigg
29 Abbor 1280 44 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-24 Duppmeite / Død mort
30 Abbor 1460 46 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-24 Duppmeite / Død mort
31 Mort 630 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-23 Feeder/Mais
32 Brasme 3540 67 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-22 Methodfeeder / Plastmais
33 Brasme 3650 63 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-21 Methodfeeder / Plastmais
34 Brasme 3620 63 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-21 Methodfeeder / Plastmais
35 Brasme 3820 66 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-20 Methodfeeder / Plastmais
36 Brasme 3710 65 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-20 Methodfeeder / Plastmais
37 Abbor 1600 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2020-08-18 Spinnfiske/jigg
38 Brasme 3140 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-16 Bunnmeite/Maggot
39 Brasme 3340 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-16 Bunnmeite/Maggot
40 Mort 690 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-16 Feeder/Maggot
41 Mort 620 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-16 Feeder/Maggot
42 Karpe 8400 76 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-08-15 Flytebrød
43 Mort 630 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-15 Feeder/Maggot
44 Mort 520 35 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-15 Feeder/Maggot
45 Mort 560 35 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-15 Feeder/Maggot
46 Harr 1140 50 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2020-08-14 Avondupp/mark
47 Asp 2500 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-14 Trolling
48 Asp 4550 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-14 Trolling
49 Asp 3300 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-14 Trolling
50 Harr 1390 52 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2020-08-13 Avondupp/mark
51 Asp 2935 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-11 Trolling
52 Karuss 1140 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-09 Duppmeite / Loff
53 Karuss 1360 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-09 Duppmeite / Loff
54 Karuss 1300 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-09 Duppmeite / Loff
55 Abbor 1570 45 Andre Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-08 spinn/shad
56 Abbor 1330 44 Andre Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-08 spinn/shad
57 Abbor 1390 44 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-08 Spinnfiske
58 Karuss 1160 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Duppmeite / Loff
59 Karuss 1070 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Duppmeite / Loff
60 Karuss 1230 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Duppmeite / Loff
61 Asp 2320 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Trolling
62 Asp 2820 67 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Trolling
63 Asp 2950 65 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-08-08 Trolling
64 Abbor 1385 46 Andre Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-07 spinn/shad
65 Abbor 1610 46 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-07 Spinnfiske
66 Abbor 1310 44 Andre Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-08-06 spinn/shad
67 Karuss 1070 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-03 Duppmeite / Brød
68 Karuss 1050 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-03 Duppmeite / Brød
69 Karuss 1020 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-02 Duppmeite / Brød
70 Karuss 1040 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-02 Duppmeite / Brød
71 Karuss 1070 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-02 Duppmeite / Brød
72 Karuss 1180 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-02 Duppmeite / Brød
73 Karuss 1030 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-02 Duppmeite / Brød
74 Karuss 1100 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-01 Duppmeite / Brød
75 Karuss 1090 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-08-01 Duppmeite / Brød
76 Brasme 3460 65 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-08-01 Bunnmeite/Mark
77 Harr 1110 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-30 Bunnmeite/Mark
78 Harr 1110 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-30 Bunnmeite/Mark
79 Harr 1200 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-30 Bunnmeite/Mark
80 Sik 1500 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-29 Fluefiske/tørrflue
81 Karpe 10360 74 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2020-07-28 Botltrig/Tigernuts
82 Harr 1130 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-28 Bomber dupp/mark
83 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-28 Bomber dupp/mark
84 Sik 2040 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-28 Fluefiske/tørrflue
85 Karpe 9820 72 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-07-28 Bolt/pop-up
86 Harr 1100 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-27 Bomber dupp/mark
87 Gjørs 3880 74 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-07-27 Bunnmeite / Laue
88 Harr 1090 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite/Mark
89 Harr 1110 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite/Mark
90 Harr 1120 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite/Mark
91 Harr 1160 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite/Mark
92 Harr 1210 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite/Mark
93 Stam 2510 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-07-26 Bunnmeite / Pølse
94 Harr 1120 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-25 Bunnmeite/Mark
95 Harr 1170 47 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-25 Bunnmeite/Mark
96 Stam 2610 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-07-25 Bunnmeite / Pølse
97 Harr 1100 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-24 Bunnmeite/Mark
98 Harr 1300 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-07-24 Wobbler
99 Brasme 3830 62 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2020-07-24 Mark/Mais
100 Asp 3010 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-07-24 Trolling
101 Brasme 3580 62 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2020-07-23 Mark/Mais
102 Brasme 3680 65 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-07-19 Bunnmeite/Mark
103 Mort 650 37 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-13 Feeder/boilie
104 Mort 820 40 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-13 Feeder/Boilie
105 Mort 660 37 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-12 Bunnmeite m. mais/maggot
106 Stam 2150 56 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-10 Bunnmeite m. pølse
107 Stam 2410 57 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-10 Bunnmeite m. pølse
108 Abbor 1230 46 Andre Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-07-09 Jigg shad
109 Stam 2160 56 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-04 Bunnmeite m. pølse
110 Vederbuk 2880 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-07-03 Bunnmeite / Pølse
111 Abbor 1660 48 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-07-01 Spinnfiske/Jigg
112 Karpe 10340 77 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2020-06-29 Boltrigg/Boilie
113 Karuss 1050 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-27 Duppmeite / Bolle
114 Vederbuk 2300 50 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-27 Feeder/Reke
115 Vederbuk 2130 52 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-27 Feeder/Reke
116 Stam 2620 56 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-25 Bunnmeite m. pølse
117 Karuss 1260 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-21 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
118 Karuss 1120 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-21 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
119 Karuss 1030 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-21 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
120 Karuss 1110 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
121 Karuss 1020 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
122 Stam 2210 58 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-18 Bunnmeite m. pølse
123 Karuss 1230 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-17 Duppmeite / Sjokoladebolle
124 Karuss 1150 38 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-17 Duppmeite / Sjokoladebolle
125 Karuss 1250 39 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-17 Duppmeite / Sjokoladebolle
126 Karuss 1200 38 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-16 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
127 Karuss 1310 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-16 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
128 Karuss 1360 38 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-16 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
129 Karuss 1070 38 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-15 Duppmeite / Mark+Mais
130 Karuss 1230 37 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-15 Duppmeite / Mark+Mais
131 Karuss 1130 37 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-15 Duppmeite / Sjokoladebolle
132 Karuss 1210 39 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-15 Duppmeite / Sjokoladebolle
133 Mort 520 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-14 Feeder / Mais
134 Vederbuk 2870 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-14 Feeder / Pølse
135 Vederbuk 2800 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Bunnmeite / Pølse
136 Mort 830 40 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder / Mais
137 Mort 720 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder / Mais
138 Brasme 2920 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
139 Brasme 3050 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
140 Brasme 3140 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
141 Brasme 3070 62 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
142 Brasme 3660 62 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
143 Brasme 4030 62 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Feeder/Mark
144 Vederbuk 2860 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-13 Bunnmeite / Pølse
145 Ørret 6680 77 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2020-06-09 Trolling / Wobbler
146 Karpe 14480 85 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-06-09 Bolt/boilie
147 Suter 2420 50 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-06-09 Bolt/pop-up
148 Brasme 3550 64 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-09 Methodfeeder / Plastmais
149 Brasme 3110 65 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-09 Methodfeeder / Plastmais
150 Vederbuk 2270 51 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-09 Bunnmeite / Pølse
151 Brasme 3570 64 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-09 Methodfeeder / Plastmais
152 Suter 2680 52 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2020-06-08 Boltrigg/Boilie
153 Stam 2090 55 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-08 Bunnmeite m. reke
154 Brasme 3510 65 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
155 Brasme 2870 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
156 Brasme 3650 64 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
157 Brasme 3410 62 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
158 Brasme 3030 63 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
159 Brasme 2920 63 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
160 Vederbuk 2130 54 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-06-08 Methodfeeder / Plastmais
161 Ørret 5100 74 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2020-06-07 Trolling
162 Vederbuk 2860 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-07 Duppmeite / Pølse
163 Karpe 12700 83 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2020-06-07 Bunnmeite/boilie
164 Karpe 6220 66 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2020-06-07 Bunnmeite/boilie
165 Gjedde 8200 107 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-06-06 Trolling
166 Stam 2070 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-06 Bunnmeite / Pølse
167 Stam 2080 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-06 Bunnmeite / Pølse
168 Stam 2560 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-06 Bunnmeite / Pølse
169 Stam 2110 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-06 Bunnmeite / Pølse
170 Stam 2690 59 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-06 Bunnmeite / Pølse
171 Mort 780 38 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2020-06-06 Boltrig/pop up
172 Mort 680 37 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-06-05 Bolt / Pop-Up
173 Vederbuk 2590 52 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-06-04 Feeder / Bacon
174 Karpe 11440 80 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-06-04 Bolt / Pop-Up
175 Gjørs 5190 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-06-04 Båtmeite
176 Stam 2350 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-04 Bunnmeite / Pølse
177 Suter 2410 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Take-a-part/duppfiske/mais
178 Suter 2440 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Take-a-part/duppfiske/mais
179 Suter 2470 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Take-a-part/duppfiske/mais
180 Suter 2470 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Take-a-part/duppfiske/mais
181 Suter 2650 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Take-a-part/duppfiske/mais
182 Gjørs 5290 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-06-03 Båtmeite
183 Stam 2360 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Flytebrød
184 Stam 2150 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Flytebrød
185 Stam 2510 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-03 Flytebrød
186 Stam 2280 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-01 Bunnmeite / Pølse
187 Stam 2540 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-06-01 Bunnmeite / Pølse
188 Suter 2390 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-31 Methodfeeder/Mais
189 Suter 2470 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-31 Methodfeeder/Mais
190 Suter 2540 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-31 Methodfeeder/Mais
191 Suter 2560 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-31 Methodfeeder/Mais
192 Gjørs 5360 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-31 Båtmeite
193 Suter 2490 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-30 Methodfeeder/Mais
194 Suter 2490 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-30 Methodfeeder/Mais
195 Suter 2510 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-30 Methodfeeder/Mais
196 Suter 2370 48 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2020-05-30 Methodfeeder/Mais
197 Karpe 10020 70 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2020-05-30 Boltrig/Tigernuts
198 Mort 510 34 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-30 Feeder / Mais
199 Gjedde 8880 106 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2020-05-28 Trolling
200 Stam 2200 56 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2020-05-26 Bunn, pølse
201 Karpe 10000 74 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-05-23 Bolt / Pop-Up
202 Mort 660 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-23 Feeder / Mais
203 Mort 570 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-23 Feeder / Mais
204 Karpe 10060 75 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2020-05-22 Boltrigg/Boilie
205 Suter 2360 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-22 Methodfeeder/Mais
206 Sørv 1160 40 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-05-21 Feeder m. loff/mais
207 Mort 550 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-21 Feeder / Mais
208 Mort 650 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-21 Feeder / Mais
209 Mort 540 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-21 Feeder / Mais
210 Vederbuk 2810 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2020-05-20 Bunnmeite / Pølse
211 Vederbuk 2130 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-17 Feeder / Maggot
212 Harr 1040 46 Emil Fallet Ruud Ingen (INGEN) 2020-05-15 Bunn meite
213 Gjørs 6750 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-11 Båtmeite
214 Røye 2300 54 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2020-05-10 Trolling / Wobbler
215 Gjørs 7150 83 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-09 Båtmeite
216 Mort 560 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-09 Feeder / Maggot
217 Mort 540 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-09 Feeder / Maggot
218 Karpe 12700 83 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2020-05-08 Bolt / Pop-Up
219 Gjørs 4620 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-08 Båtmeite
220 Vederbuk 2040 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-08 Feeder / Maggot
221 Vederbuk 2050 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-08 Bunnmeite / Loff
222 Gjørs 5550 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-07 Båtmeite
223 Ørret 3220 62 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2020-05-06 Trolling
224 Abbor 1410 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-05-06 Spinnfiske/Jigg
225 Gjørs 5140 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-06 Båtmeite
226 Gjørs 5890 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-06 Båtmeite
227 Abbor 1270 43 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-06 Båtmeite
228 Gjørs 4810 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-05 Båtmeite
229 Gjørs 6640 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-05 Båtmeite
230 Vederbuk 2160 48 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-05 Feeder / Maggot
231 Vederbuk 2120 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2020-05-05 Feeder / Maggot
232 Gjørs 4880 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-04 Båtmeite
233 Stam 2270 54 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-05-03 Feeder/Mark/Mais
234 Abbor 1520 47 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-05-03 Spinnfiske / Jigg
235 Gjørs 4910 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-05-02 Båtmeite
236 Abbor 1440 47 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-05-01 Spinnfiske / Jigg
237 Gjørs 4810 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-29 Båtmeite
238 Gjørs 4600 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-28 Båtmeite
239 Gjørs 4720 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-27 Båtmeite
240 Gjørs 5700 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-27 Båtmeite
241 Gjedde 10000 111 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-26 Båtmeite
242 Abbor 1470 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2020-04-26 Spinnfiske / Jigg
243 Gjedde 10520 111 Hågen Jellum SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-24 Spinnfiske / softbait
244 Karpe 11940 78 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2020-04-24 Boltrig/popup
245 Abbor 1450 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-04-23 Båtfiske/Balansepilk
246 Sik 1830 56 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2020-04-21 Mormyska/maggot
247 Gjørs 4550 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2020-04-21 Båtmeite
248 Vederbuk 2120 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2020-04-19 Bunnmeite / Reke
249 Stam 2440 54 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-04-09 Feeder / Maggot-Mais
250 Abbor 1140 45 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2020-04-07 Dorging/wobbler
251 Gjedde 10220 101 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-03-29 Ismeite / Sik
252 Lake 2590 73 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-03-26 Bunnmeite / Sild
253 Abbor 1540 48 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2020-03-26 Jigg
254 Lake 2600 73 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2020-03-25 Bunnmeite / Sild
255 Lake 2400 71 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-02-22 Ismeite / Abbor
256 Ørret 3720 71 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-02-20 Ismeite / Sik
257 Abbor 1270 43 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2020-02-08 Balansepilk
258 Lake 4190 75 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2020-01-17 Bunnmeite m. fiskebit
Top