Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2019

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Gjedde 11140 113 Petter Støttum SFK Acerina (AC) 2019-11-06 Trolling / Platypus
2 Ørret 4760 72 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2019-11-02 Trolling
3 Gjedde 11400 118 Per Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2019-10-07 Trolling
4 Gjedde 10100 114 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-29 Trolling / agnfisk
5 Gjedde 11000 121 Per Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2019-09-29 Trolling
6 Gjedde 9860 112 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-26 Trolling / gummi
7 Gjedde 13380 121 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-25 Trolling / gummi
8 Gjedde 10480 118 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-23 Trolling / agnfisk
9 Gjedde 10500 116 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-23 Trolling / agnfisk
10 Gjedde 15400 131 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-23 Trolling / agnfisk
11 Stam 2060 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-09-12 Bunnmeite / Pølse
12 Ørret 8100 89 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-09-12 Trolling
13 Ørret 5300 72 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-09-12 Trolling
14 Vederbuk 2310 48 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-09-11 3g bly / Loff
15 Vederbuk 2120 49 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-09-08 Bunnmeite / Pølse
16 Ørret 5900 73 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-09-08 Trolling
17 Abbor 1370 46 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-09-07 Spinnfiske / Jigg
18 Ørret 5500 76 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-09-07 Trolling
19 Abbor 1180 44 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-09-05 Spinnfiske /bladebait
20 Karpe 10100 62 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2019-09-03 Bunnmeite boltrig/Pop-up
21 Asp 2500 64 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2019-09-01 Trolling / Wobbler
22 Asp 2780 70 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-08-27 Trolling/Wobbler
23 Asp 2360 62 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-08-27 Trolling/Wobbler
24 Abbor 1690 47 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-08-26 Spinnfiske / Jigg
25 Abbor 1440 45 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-08-26 Spinnfiske / Jigg
26 Abbor 1520 46 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-08-25 Spinnfiske / Jigg
27 Abbor 1450 46 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2019-08-25 Spinnfiske
28 Gjørs 3760 74 Karl-Fredrik Stensrud SFK Acerina (AC) 2019-08-24 Spinnfiske / Jigg
29 Asp 3040 68 Hans-Martin Holtet SFK Acerina (AC) 2019-08-24 Trolling
30 Gjedde 12310 117 Petter Støttum SFK Acerina (AC) 2019-08-19 trolling
31 Karpe 14370 86 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-08-16 bolt/boilie
32 Stam 2250 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-08-16 Feeder / Pølse
33 Vederbuk 2790 54 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-08-16 Feeder / Reke
34 Vederbuk 2200 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-08-16 Bunnmeite/Mark
35 Mort 560 33 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-08-13 Dupp mais
36 Vederbuk 2300 54 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-08-13 Bunnmeite/Mark
37 Vederbuk 2200 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-08-13 Bunnmeite/Brød
38 Stam 2920 59 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-08-13 Wobbler
39 Asp 4100 73 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-08-13 trolling
40 Karuss 1250 39 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-08-12 Duppmeite m. sjokoladebolle
41 Vederbuk 2250 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-08-11 Bunnmeite
42 Vederbuk 2840 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-08-11 Bunnmeite / Pølse
43 Vederbuk 2250 50 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-08-11 Bunnmeite
44 Stam 2440 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-08-08 Bunnmeite / Pølse
45 Abbor 1410 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2019-08-08 Spinnfiske/wobbler
46 Abbor 1280 47 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-08-07 Spinnfiske / shad
47 Asp 2900 70 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-08-05 Dorging/wobbler
48 Abbor 1330 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2019-08-05 Spinnfiske/jigg
49 Abbor 1310 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2019-08-02 Spinnfiske/jigg
50 Abbor 1360 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2019-08-02 Spinnfiske/jigg
51 Brasme 3840 63 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-08-01 Bunnmeite/mark mais
52 Brasme 3280 61 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-08-01 Bunnmeite/ mark mais
53 Vederbuk 2020 51 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-31 Feeder/Boilie
54 Mort 700 38 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-31 bolt/pop-up
55 Harr 1190 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-31 Bunnmeite/Mark
56 Harr 1210 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-31 Bunnmeite/Mark
57 Harr 1210 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-31 Bunnmeite/Mark
58 Asp 3100 70 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2019-07-31 trolling
59 Brasme 3800 63 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-07-31 Bunnmeite/ mark mais
60 Mort 640 35 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-30 bolt/pop-up
61 Gjedde 9400 113 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-07-30 Dorging/wobbler
62 Harr 1150 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-30 Bunnmeite/Mark
63 Brasme 3940 65 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-07-30 Bunnmeite/ mark mais
64 Asp 2080 61 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-07-29 Trolling / Wobbler
65 Asp 4820 79 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-29 Trolling, wobbler
66 Harr 1190 47 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-29 Bunnmeite/Mark
67 Harr 1240 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-29 Bunnmeite/Mark
68 Harr 1260 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-29 Bunnmeite/Mark
69 Harr 1290 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-29 Bunnmeite/Mark
70 Harr 1300 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-29 Bunnmeite/Mark
71 Brasme 3680 64 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2019-07-29 Bunnmeite/mark mais
72 Ørret 6300 75 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Trolling
73 Asp 3440 71 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Trolling
74 Asp 4700 76 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Trolling
75 Harr 1140 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Bunneite/Mark
76 Harr 1180 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Bunnmeite/Mark
77 Harr 1200 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-28 Bunnmeite/Mark
78 Abbor 1420 47 Morten Mølster SFK X-CPERT (XP) 2019-07-27 Jerkbait
79 Ørret 3910 68 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-27 Bunneite/Mark
80 Harr 1160 47 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-27 Bunnmeite/Mark
81 Harr 1230 55 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-27 Bunnmeite/Mark
82 Asp 2090 61 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2019-07-25 Trolling / Wobbler
83 Harr 1280 46 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-07-25 Flue
84 Harr 1330 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-25 Bunnmeite/Mark
85 Asp 2995 67 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-23 Trolling, wobbler
86 Abbor 1170 43 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-23 Spinnfiske
87 Abbor 1400 47 Per Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2019-07-22 Spinnfiske
88 Abbor 1270 48 Per Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2019-07-22 Spinnfiske
89 Karuss 1180 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-22 Dupp / Bolle
90 Ørret 7300 83 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-07-21 Trolling
91 Ørret 5600 80 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-07-21 Trolling
92 Ørret 3500 66 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-07-21 Trolling
93 Ørret 5400 82 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-07-20 Trolling
94 Asp 3020 70 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2019-07-20 Trolling
95 Harr 1180 45 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-07-20 Flue
96 Abbor 1430 48 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-18 Spinnfiske/Jigg
97 Abbor 1360 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-18 Spinnfiske/Jigg
98 Abbor 1290 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-18 Spinnfiske/Jigg
99 Abbor 1400 46 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-17 Spinnfiske/Jigg
100 Karuss 1150 38 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-07-17 Duppmeite
101 Karuss 1130 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-17 Dupp / Pølsebrød
102 Karuss 1140 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-17 Dupp / Pølsebrød
103 Karuss 1000 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-17 Dupp / Bolle
104 Karpe 14320 85 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-16 bolt/boilie
105 Sik 1320 49 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-16 Bunnmeite m. mark
106 Karuss 1100 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-16 Dupp / Bolle
107 Karuss 1050 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-16 Dupp / Pølsebrød
108 Karuss 1020 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-15 Dupp / Bolle
109 Harr 1280 47 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-07-14 Flue
110 Vederbuk 2000 54 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-13 Methodfeeder/ Plastmais
111 Vederbuk 2040 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-13 Methodfeeder/ Plastmais
112 Vederbuk 2440 54 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-13 Methodfeeder/ Plastmais
113 Abbor 1320 44 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-12 Spinnfiske/Jigg
114 Ørret 4300 72 Per Lintorp Ingen (INGEN) 2019-07-11 Trolling
115 Vederbuk 2020 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-11 Bunnmeite / Pølse
116 Sik 1240 51 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-11 Bunnmeite m. mark
117 Sik 1280 48 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-11 Bunnmeite m. mark
118 Vederbuk 2110 52 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-10 Feeder/reke
119 Vederbuk 2170 53 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-10 Feeder/Boilie
120 Mort 520 34 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-07-10 Feeder/Boilie
121 Stam 2220 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-08 3 gram bly / Brød
122 Mort 670 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-07 Feeder / Maggot
123 Mort 560 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-07 Feeder / Maggot
124 Harr 965 44 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-06 Tørrflue
125 Vederbuk 2780 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-07-06 Bunnmeite / Pølse
126 Sørv 880 38 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2019-07-06 Methodfeeder mais
127 Sørv 810 35 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-07-05 Feeder/mais.
128 Karpe 11640 70 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2019-07-04 Bunnmeite boltrig/Pop-up
129 Stam 2070 51 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-07-02 Meite
130 Karpe 8710 80 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-02 bolt/pop-up
131 Karpe 8250 78 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-02 bolt/pop-up
132 Stam 2040 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-02 Bunnmeite / Pølse
133 Vederbuk 2010 49 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-07-02 Bunnmeite / Pølse
134 Karpe 8050 77 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-07-01 bolt/pop-up
135 Vederbuk 2160 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-30 Bunnmeite / Pølse
136 Gjedde 10540 114 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-06-29 Spinnfiske
137 Vederbuk 2650 54 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-29 Bunnmeite / Pølse
138 Karpe 13390 89 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-29 bolt/pop-up
139 Stam 2320 56 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-06-26 Bunnmeite m. pølse
140 Stam 2380 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-26 Bunnmeite / Pølse
141 Karpe 13480 89 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-26 Boltrigg/Boilie
142 Stam 2360 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-25 Bunnmeite / Pølse
143 Vederbuk 2700 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-24 Dupp / Brød
144 Stam 2480 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-24 Bunnmeite / Pølse
145 Stam 2080 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-24 Bunnmeite / Pølse
146 Sørv 810 36 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-06-24 Feeder/boilie
147 Harr 1220 49 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-06-23 Flue - nymfe
148 Brasme 2670 60 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2019-06-23 Bunnmeite, feeder. Mark
149 Sørv 860 37 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-06-23 Feeder/boilie
150 Brasme 2640 58 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-23 Bunnmeite/Mark
151 Sørv 920 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-22 Duppmeite / Maggot
152 Brasme 2510 58 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2019-06-21 Bunnmeite, feeder. Mark
153 Karpe 14630 84 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-18 bolt/pop-up
154 Brasme 3310 59 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-16 Method mais
155 Brasme 3180 61 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-16 Method mais
156 Ørret 4200 69 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-06-15 Trolling
157 Brasme 3620 62 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-15 Methodfeeder / Plastmais
158 Suter 2650 52 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-15 Boltrigg/Boilie
159 Karpe 10680 80 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-15 Boltrigg/Boilie
160 Karpe 9180 0 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2019-06-14 Bunnmeite, boltrig pop-up
161 Karpe 13740 0 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2019-06-14 Bunnmeite, boltrig pop-up
162 Suter 2480 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-06-14 Methodfeeder / Boilie
163 Karpe 9510 79 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-12 bolt/pop-up
164 Suter 2910 54 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-11 bolt/pop-up
165 Mort 500 33 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-11 bolt/pop-up
166 Gjedde 10260 114 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-10 Trolling
167 Karpe 9860 75 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-10 Boltrigg/Boilie
168 Gjedde 14060 120 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Trolling
169 Vederbuk 2760 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Bunnmeite / Pølse
170 Brasme 3050 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
171 Brasme 3050 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
172 Brasme 3100 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
173 Brasme 3200 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
174 Brasme 3230 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
175 Brasme 3360 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
176 Brasme 3470 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
177 Brasme 3510 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
178 Brasme 3670 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Feeder/Mark
179 Abbor 1510 45 Karl-Fredrik Stensrud SFK Acerina (AC) 2019-06-09 Spinnfiske / Jigg
180 Vederbuk 2250 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-06-09 Bunnmeite / Reke
181 Vederbuk 2790 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Bunnmeite / Pølse
182 Abbor 1520 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/Mark
183 Brasme 3020 61 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
184 Brasme 3050 62 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
185 Brasme 3170 60 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
186 Brasme 3220 61 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
187 Brasme 3230 61 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
188 Brasme 3350 62 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2019-06-08 Feeder/mark
189 Suter 2650 55 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-06 Method mais
190 Suter 2570 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-06 Method mais
191 Suter 2600 55 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-06 Methodfeeder / Plastmais
192 Mort 600 35 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-06 bolt/pop-up
193 Karpe 6940 68 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-06 bolt/pop-up
194 Suter 2610 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-05 Method mais
195 Suter 2540 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-05 Method mais
196 Suter 2510 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-05 Method mais
197 Suter 2470 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-05 Method mais
198 Suter 2420 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-05 Method mais
199 Suter 2530 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-04 Method mais
200 Suter 2510 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-04 Methodfeeder / Plastmais
201 Suter 2640 54 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-04 Methodfeeder / Plastmais
202 Suter 2600 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-04 Method mais
203 Suter 2460 54 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-06-03 Methodfeeder / Plastmais
204 Suter 2630 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-03 Method mais
205 Ørret 5500 79 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-06-02 Trolling
206 Gjørs 3890 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-06-02 Båtmeite
207 Stam 2030 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-02 Bunnmeite / Pølse
208 Stam 2340 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-02 3 gram bly / Sjokoladebolle
209 Karpe 10800 81 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-06-02 bolt/pop-up
210 Suter 2500 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-06-02 Method mais
211 Ørret 6900 77 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-06-01 Trolling
212 Stam 2110 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-05-31 Bunnmeite / Reke
213 Vederbuk 2300 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-05-31 Bunnmeite / Reke
214 Suter 2550 52 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-30 Boltrigg/Boilie
215 Gjedde 11140 124 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-29 Båtmeite
216 Gjedde 13080 119 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-05-29 Trolling
217 Gjedde 10480 117 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2019-05-28 Slow Trolling
218 Sørv 940 38 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-05-26 Boltrig/Boilie
219 Stam 2050 51 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-05-26 Bunnmeite
220 Gjedde 11300 120 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-25 Trolling / Gummi
221 Gjørs 3840 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-25 Båtmeite
222 Gjedde 8900 109 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-25 trolling/gummidyr
223 Gjedde 9800 110 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-25 trolling/gummidyr
224 Ørret 3300 67 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 Trolling
225 Ørret 2900 63 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 Trolling
226 Karpe 13030 83 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
227 Karpe 9760 74 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
228 Karpe 8220 72 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
229 Gjedde 13700 121 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-22 Trolling
230 Vederbuk 2060 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-22 Bunnmeite / Pølse
231 Gjedde 10260 105 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2019-05-21 Trolling
232 Gjedde 9200 109 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-18 Jerkbait
233 Asp 3100 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-18 Båtmeite
234 Vederbuk 2290 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Dupp / Brød
235 Mort 550 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Feeder / Maggot
236 Mort 515 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Feeder / Maggot
237 Gjedde 10360 119 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Trolling
238 Karpe 8420 74 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-17 Boltrigg/Boilie
239 Stam 2510 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-17 Dupp / Brød
240 Karpe 11900 81 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-17 Bolt/pop-up boilie
241 Mort 650 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-13 bolt/boilie
242 Gjørs 3590 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
243 Gjørs 6030 85 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
244 Asp 4160 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
245 Karpe 7740 71 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-02 bolt/boilie
246 Stam 2430 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-01 Dupp / Loff
247 Abbor 1220 43 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-05-01 Dropshot jig
248 Ørret 3000 58 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-30 Trolling
249 Gjørs 8120 95 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-04-29 Båtmeite
250 Mort 560 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-28 Feeder / Maggot
251 Mort 550 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-28 Feeder / Maggot
252 Mort 620 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
253 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
254 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
255 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
256 Mort 510 33 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-04-22 Feeder/Maggot
257 Gjørs 3760 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-04-21 Båtmeite
258 Karpe 13280 89 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-20 Boltrigg/Boilie
259 Ørret 7100 83 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-19 Trolling
260 Ørret 3700 71 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-18 Trolling
261 Gjedde 8300 98 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
262 Harr 720 41 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
263 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
264 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
265 Ørret 2630 66 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-09 Harr
266 Harr 930 43 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Kikkfiske / Fjærmygg
267 Harr 750 43 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Mormyska/fjærmygg
268 Harr 800 41 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Isfiske/kikkfiske med mormyska + fjærmygglarver
269 Harr 740 42 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-06 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
270 Ørret 2120 63 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-04-06 Ismeite/sik
271 Ørret 3600 65 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-06 Trolling
272 Ørret 2500 55 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
273 Ørret 5500 75 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
274 Ørret 5800 75 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
275 Ørret 4100 70 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
276 Ørret 3520 69 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
277 Ørret 3200 66 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
278 Gjedde 9580 100 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-03-31 Ismeite / Sik
279 Gjedde 8600 100 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2019-03-31 Ismeite m/død sik
280 Gjedde 11620 111 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-03-23 Ismeite / Sik
281 Sik 1230 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
282 Harr 720 43 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
283 Harr 750 39 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-13 Ismeite - mark
284 Gjedde 10760 110 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-25 Ismeite
285 Ørret 3160 70 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite / Sik
286 Ørret 2020 57 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite/sik
287 Lake 4400 81 Per Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
288 Lake 3400 75 Per Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
289 Lake 3760 76 Per Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
290 Lake 2540 70 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-17 Ismeite
291 Lake 2480 67 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-29 Pilk/Mort
292 Lake 2520 68 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-27 Ismeite/Mort
293 Lake 2375 70 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-26 Pilk / Agnfisk
294 Lake 3150 74 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
295 Lake 2980 71 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
296 Lake 3780 83 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
297 Lake 3620 75 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunkin
298 Lake 2375 68 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunking
299 Lake 4260 78 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-01-13 Ismeite/makrell
300 Lake 3170 73 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-11 Bunnmeite m. abbor/mort
301 Vederbuk 2340 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-01-09 Methodfeeder / Plastmais
302 Abbor 1125 45 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-06 Pimpel
303 Lake 2450 68 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-04 Bunnmeite m. mort
304 Abbor 1300 40 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2019-01-01 Isfiske/balanse
Top