Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2018

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Gjedde 8760 105 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-11-17 Trolling
2 Stam 2230 53 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2018-11-13 Bunnmeite / reke
3 Stam 2000 55 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2018-11-13 Bunnmeite/Lagesild
4 Gjedde 8100 113 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-11-05 Trolling Agnfisk
5 Gjedde 12420 127 Arnt Aage Børresen SFK X-CPERT (XP) 2018-11-04 Duppmeite/sild
6 Gjedde 11980 120 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2018-11-03 Slowtrolling
7 Lake 3040 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-11-02 Båtmeite
8 Gjedde 11960 118 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2018-10-28 Spinnfiske
9 Gjedde 12160 127 Arnt Aage Børresen SFK X-CPERT (XP) 2018-10-27 Duppmeite /sik
10 Gjedde 10380 114 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-10-26 Spinnfiske
11 Gjedde 10660 114 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-10-25 Trolling
12 Gjørs 6500 87 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-10-21 Trolling, wobbler
13 Gjørs 4700 90 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-10-20 Trolling
14 Gjedde 9200 108 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-10-20 Dupptrolling
15 Gjedde 11520 117 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-10-18 Spinnfiske
16 Gjedde 8550 111 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-10-15 Trolling/Wobbler
17 Gjedde 11580 115 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-10-12 Trolling gummi
18 Gjørs 4920 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-10-12 Dupptrolling
19 Stam 2490 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-10-10 feeder/mais-mark
20 Mort 580 34 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-10-10 bolt/pop-up
21 Karpe 15120 85 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-10-10 bolt/boilie
22 Brasme 2890 58 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-10-09 Feeder/Maggot/Mark
23 Gjedde 8100 110 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-10-09 Spinnfiske gummi
24 Gjedde 10600 120 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2018-10-06 Slowtrolling
25 Gjedde 10680 105 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-10-06 Trolling
26 Gjedde 10400 119 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-10-05 Spinnfiske
27 Gjedde 10340 115 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2018-10-03 Dorging/gummimort
28 Gjedde 9860 114 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-10-02 Spinnfiske
29 Karpe 12080 81 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2018-09-30 Boltrigg/boilie
30 Karpe 11060 77 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2018-09-29 Boltrig/boile
31 Abbor 1420 50 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-28 Spinnfiske/jigg
32 Gjedde 9820 109 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-09-28 Trolling
33 Abbor 1540 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-27 Spinnfiske/jigg
34 Vederbuk 2180 51 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-26 Feeder/loff
35 Abbor 1440 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-25 Spinnfiske/jigg
36 Abbor 1700 49 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-09-24 Spinnfiske/Jigg
37 Brasme 2590 61 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2018-09-14 Bunnmeite feeder. / mark
38 Asp 4160 76 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-09-14 Trolling, wobbler
39 Abbor 1530 47 Daniel Andersson SFK Acerina (AC) 2018-09-13 Jigg
40 Karpe 10890 78 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-09-09 Boltrig/Boilie
41 Karpe 7420 74 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-09-08 Boltrig/Boilie
42 Vederbuk 2220 50 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-08 Feeder/boilie
43 Vederbuk 2190 51 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-09-08 Feeder/boilie
44 Vederbuk 2790 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-09-07 Feeder/Maggot
45 Stam 2390 57 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-09-07 Feeder/Maggot/Mark
46 Asp 3280 68 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2018-09-07 Trolling, wobbler
47 Gjedde 9440 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-09-07 Trolling
48 Brasme 3000 61 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-06 Bunnmeite, mais
49 Brasme 2925 61 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-06 Bunnmeite, mais
50 Vederbuk 2100 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-06 Bunn, mais
51 Brasme 3100 64 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
52 Brasme 3625 63 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
53 Brasme 3250 63 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
54 Brasme 3325 62 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
55 Brasme 3050 61 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
56 Brasme 2925 59 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
57 Brasme 2825 59 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
58 Brasme 2825 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
59 Brasme 2700 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
60 Brasme 2650 61 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
61 Brasme 2625 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-05 Bunnmeite, mais
62 Asp 4120 76 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-09-04 Trolling, Rapala scatter rap
63 Brasme 2775 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-04 Bunnmeite, mais
64 Brasme 2750 60 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-04 Bunnmeite, mais
65 Mort 600 37 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-04 Bunnmeite, mais
66 Brasme 3075 63 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-04 Bunnmeite, mais
67 Gjedde 9760 117 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-09-04 Trolling
68 Mort 630 36 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-09-03 Bunnmeite, mais
69 Karpe 10940 78 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-09-02 Boltrig/Boilie
70 Karpe 9180 77 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-09-02 Boltrig/Boilie
71 Asp 3920 73 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-09-01 Trolling, wobbler
72 Asp 4040 74 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-09-01 Trolling, wobbler
73 Karpe 6860 68 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-08-31 Boltrig/Boilie
74 Abbor 1380 48 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-29 Spinnfiske / Jigg
75 Gjedde 9860 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-26 Trolling
76 Asp 3240 70 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-08-26 Trolling, wobbler
77 Gjedde 10900 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-25 Trolling
78 Gjedde 12200 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-25 Trolling
79 Vederbuk 2940 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-08-24 Feeder/Brød
80 Asp 3240 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-08-21 Trolling
81 Gjedde 9640 106 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-21 Trolling
82 Gjedde 8310 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-21 Trolling
83 Asp 2780 63 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-21 Trolling, wobbler
84 Asp 2920 68 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-08-20 Trolling
85 Asp 3080 69 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-20 Trolling, wobbler
86 Asp 4220 73 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-19 Trolling, wobbler
87 Asp 4020 75 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-19 Trolling, wobbler
88 Asp 2940 66 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-19 Trolling, wobbler
89 Karpe 10800 80 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-18 Bolt/pop-up
90 Asp 2420 64 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-17 trolling wobbler
91 Asp 2280 63 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-17 Trolling, wobbler
92 Asp 2080 59 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-17 Trolling, wobbler
93 Stam 2520 59 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-17 Bunnmeite / Pølse
94 Abbor 1490 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-15 Spinnfiske/jigg
95 Abbor 1370 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-14 Spinnfiske/jigg
96 Abbor 1450 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-14 Spinnfiske/jigg
97 Abbor 1510 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-14 Spinnfiske/jigg
98 Vederbuk 2150 48 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-14 Bunnmeite / Reke
99 Abbor 1410 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-11 Spinnfiske / Jigg
100 Abbor 1330 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-11 Spinnfiske / Jigg
101 Abbor 1310 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-11 Spinnfiske / Jigg
102 Abbor 1490 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-11 Spinnfiske/jigg
103 Karpe 6200 65 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2018-08-11 Flytebrød
104 Brasme 3250 62 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-10 Bunnmeite, mais
105 Mort 580 38 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-10 Bunnmeite, mais
106 Mort 520 34 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-10 Bunnmeite, mais
107 Mort 510 35 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-10 Bunnmeite, mais
108 Karpe 8880 80 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-10 bolt/pop-up
109 Asp 3240 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-08-09 Trolling
110 Karpe 8700 72 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-09 bolt/pop-up
111 Karpe 9100 80 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-09 bolt/pop-up
112 Karpe 5900 67 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-09 bolt/pop-up
113 Karpe 5410 65 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-09 bolt/pop-up
114 Karuss 1000 34 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-09 bolt/pop-up
115 Vederbuk 2100 52 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-08 Bunnmeite, mais
116 Abbor 1400 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-08 Spinnfiske/jigg
117 Abbor 1360 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-08 Spinnfiske/jigg
118 Abbor 1330 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-08-08 Spinnfiske/jigg
119 Karpe 6200 67 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-08-08 bolt/pop-up
120 Vederbuk 2250 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-07 Bunnmeite
121 Vederbuk 2200 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-07 Bunnmeite, mais
122 Vederbuk 2125 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-07 Bunnmeite, mais
123 Asp 3540 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-08-07 Trolling
124 Abbor 1260 45 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2018-08-06 Jig
125 Gjedde 8040 99 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-08-05 Trolling
126 Vederbuk 2010 50 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-05 Bunnmeite / Reke
127 Vederbuk 2010 48 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-05 Bunnmeite / Reke
128 Stam 2010 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-04 Bunnmeite / Pølse
129 Asp 2910 68 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-08-02 Trolling / Wobbler
130 Brasme 2560 56 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-01 Feeder / Mark
131 Mort 720 36 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-08-01 Bunnmeite, mais
132 Asp 3400 70 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-08-01 Trolling, wobbler
133 Stam 2040 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-07-29 Bunnmeite / Pølse
134 Asp 2990 67 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-27 dorging/wobbler
135 Asp 3750 71 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-07-27 Droging / Wobbler
136 Brasme 2930 54 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2018-07-27 Bunnmeite / Mark
137 Abbor 1450 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-26 Spinnfiske/jigg
138 Abbor 1300 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-26 Spinnfiske/jigg
139 Harr 1430 48 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-07-24 Flue
140 Harr 1460 50 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-07-24 Flue
141 Harr 1180 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-21 Fluefiske / Tørrflue
142 Suter 2350 53 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2018-07-20 Bunnmeite m. mark/mais
143 Abbor 1550 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-20 Spinnfiske/jigg
144 Abbor 1530 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-20 Spinnfiske/jigg
145 Abbor 1440 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-20 Spinnfiske/jigg
146 Abbor 1330 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-20 Spinnfiske/jigg
147 Ørret 2150 58 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-20 Bunnmeite / mark
148 Harr 1130 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-19 Bunnmeite/mark
149 Abbor 1310 46 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-07-19 Spinnfiske/Jigg
150 Harr 1360 52 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-18 Driftfiske/bunnmeite/mark
151 Harr 1260 51 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-18 Driftfiske/bunnmeite/mark
152 Harr 1340 54 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-18 Bunnmeite/mark
153 Asp 3060 70 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-07-18 Trolling, wobbler
154 Abbor 1420 48 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-07-17 Spinnfiske/Jigg
155 Gjørs 4860 81 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-07-17 Trolling, wobbler
156 Harr 1600 54 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-16 Driftfiske/bunnmeite/mark
157 Harr 1410 51 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-16 Driftfiske/bunnmeite/mark
158 Harr 1400 53 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-16 Driftfiske/bunnmeite/mark
159 Abbor 1610 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-16 Spinnfiske/jigg
160 Abbor 1370 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-16 Spinnfiske/jigg
161 Abbor 1320 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-16 Spinnfiske/jigg
162 Harr 1280 51 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-16 Bunnmeite / mark
163 Harr 1320 55 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-16 Bunnmeite / mark
164 Harr 1340 49 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-15 Driftfiske/bunnmeite/mark
165 Harr 1250 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-15 Bunnmeite/mark
166 Harr 1190 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-15 Bunnmeite/mark
167 Harr 1170 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-15 Fluefiske / Tørrflue
168 Harr 1200 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-14 Bunnmeite/mark
169 Harr 1290 53 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-14 Bunnmeite / mark
170 Harr 1360 55 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-13 Bunnmeite/mark
171 Harr 1380 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-13 Bunnmeite/mark
172 Abbor 1470 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-13 Spinnfiske/jigg
173 Abbor 1320 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-07-13 Spinnfiske/Jigg
174 Harr 1270 50 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-13 Bunnmeite / mark
175 Harr 1450 49 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-13 Bunnmeite / mark
176 Sik 1250 47 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-07-07 Flue
177 Mort 790 38 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-07-05 Bolt/wafter+plastmais
178 Brasme 2540 58 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-04 Bunnmeite Mark/Mais
179 Brasme 2710 58 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-04 Bunnmeite Mark/Mais
180 Brasme 2710 58 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-04 Bunnmeite Mark/Mais
181 Brasme 2760 58 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-07-04 Bunnmeite Mark/Mais
182 Vederbuk 2030 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
183 Brasme 2530 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
184 Brasme 2580 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
185 Brasme 2660 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
186 Brasme 3240 64 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
187 Brasme 2770 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-07-04 Feeder / Mark
188 Asp 2850 67 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2018-07-03 Trolling
189 Stam 2220 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2018-07-02 Bunnmeite / Reke
190 Sik 1220 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-07-01 Bunnmeite / Mark
191 Vederbuk 2160 48 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-07-01 feeder/mais
192 Gjedde 9730 114 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-06-29 Dorging / Wobbler
193 Mort 590 37 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-06-26 Bunnmeite/feeder/magott
194 Mort 560 34 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-06-26 Feeder / Maggot
195 Gjørs 4660 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-06-25 Bottom bouncing
196 Suter 2400 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-06-24 Methodfeeder / Boilie
197 Suter 2300 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-06-24 Methodfeeder / Boilie
198 Suter 2300 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-06-24 Methodfeeder / Boilie
199 Suter 2540 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-06-24 Methodfeeder / Boilie
200 Suter 2580 54 Morten Mølster SFK X-CPERT (XP) 2018-06-24 Methodfeeder/Boilie
201 Ørret 3020 65 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2018-06-24 Trolling
202 Suter 2330 48 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2018-06-23 Method feeder / plastmais
203 Suter 2430 52 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2018-06-22 Method feeder / plastmais
204 Gjørs 5510 79 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2018-06-22 dorging/wobbler
205 Stam 2560 59 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2018-06-19 Bunnmeite m. pølse
206 Karpe 12700 79 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-06-18 Bolt/pop-up
207 Karuss 1030 35 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2018-06-16 Duppmeite med mais
208 Karuss 1290 38 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2018-06-16 Duppmeite med mais
209 Mort 550 34 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-06-13 Feeder / Maggot
210 Karpe 12080 81 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2018-06-12 Bolt/pop-up
211 Mort 540 35 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-06-12 Bunnmeite/feeder/magott/mais
212 Mort 570 37 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen (RA) 2018-06-12 Bunnmeite/feeder/maggot
213 Mort 560 36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-06-12 Feeder / Maggot
214 Ørret 2880 67 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-06-10 Trolling
215 Vederbuk 2140 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-06-10 Bunnmeite / Reke
216 Vederbuk 2710 55 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2018-06-10 Bunnmeite / Reke
217 Asp 2700 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-06-09 Bottom bouncing
218 Sik 1250 48 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-06-06 Bunnmeite / Mark
219 Vederbuk 2220 55 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-06-03 Friline / Brød
220 Stam 2110 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-05-30 Bunnmeite / Reke
221 Vederbuk 2640 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-05-30 Feeder / brød
222 Mort 510 34 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2018-05-30 Feeder / Frolic
223 Asp 2560 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-29 Trolling
224 Asp 2500 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-29 Trolling
225 Gjedde 9800 115 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2018-05-28 Spinn / SG 3D Burbot
226 Asp 2880 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-27 Trolling
227 Gjørs 5100 83 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-26 Trolling
228 Gjørs 5780 83 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-24 Trolling
229 Gjørs 3900 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-24 Trolling
230 Asp 3340 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-23 Trolling
231 Gjedde 9360 114 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2018-05-18 Trolling
232 Harr 815 44 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-28 Bunnmeite / Reke
233 Karpe 12780 89 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2018-04-28 Boltrig/Boilie
234 Ørret 2640 64 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-21 Ismeite / Sik
235 Ørret 2840 65 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2018-04-21 Ismeite / Sik
236 Ørret 2760 65 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-20 Ismeite / Sik
237 Gjedde 11100 118 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-04-15 Spinnfiske / Stad
238 Ørret 2620 69 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-04-08 Fluefiske
239 Gjedde 12400 108 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-05 Ismeite / Sik
240 Gjedde 11900 110 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-05 Ismeite / Sild
241 Gjedde 8300 98 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-04-05 Ismeite / Sild
242 Sik 1460 53 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-04-01 Ismeite mark
243 Sik 1220 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-04-01 Ismeite mark
244 Sik 1400 54 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-03-31 Ismeite mark
245 Sik 1260 49 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2018-03-31 Ismeite mark
246 Ørret 2120 61 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2018-03-31 Flue
247 Lake 2800 75 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2018-03-02 Dunking m. pilk/makrell
248 Karpe 8420 73 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2018-02-08 Pop up boilie
249 Karuss 1100 34 Knut Syvertsen SFK X-CPERT (XP) 2018-02-08 Bunnmeite. Popup boilie
250 Lake 4300 76 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2018-01-11 Ismeite / Lagesild
251 Røye 2600 59 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-01-09 Balansepilk / Maggot
252 Røye 3310 61 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-01-08 Balansepilk / Maggot
253 Røye 5280 64 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-01-08 Balansepilk / Maggot
254 Røye 2470 57 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-01-08 Balansepilk / Maggot
255 Røye 6150 69 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2018-01-06 Blink / Maggot
Top