Dersom du blir med som medlem hos oss vil du få tilgang til mange flere Artikkler, mulighet for å bruke båtene våre og bli med på mange spennende diskusjoner på forumet.

Specimenkonkurransen 2017

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Ørret 2940 62 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-12-17 Trolling / Agnfisk
2 Ørret 4440 75 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-12-09 Trolling / Agnfisk
3 Ørret 3020 65 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-12-09 Trolling / Agnfisk
4 Abbor 1680 48 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-12-03 Kontrollert drift/ balansepilk
5 Ørret 2810 64 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-12-02 Trolling / Agnfisk
6 Gjedde 8980 109 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-11-19 Ismeite / Sik
7 Røye 2940 53 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-11-17 Røyeblink m. maggot
8 Gjedde 11300 119 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2017-11-05 Trolling / gummi
9 Gjedde 11200 107 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2017-11-05 Trolling / gummi
10 Gjedde 11400 118 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-11-04 Spinnfiske
11 Abbor 1520 47 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-10-30 Spinnfiske/Shad
12 Abbor 1530 46 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-10-20 Spinnfiske/Shad
13 Harr 750 41 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-10-15 Bunnmeite-feeder m. mark/mais
14 Abbor 1560 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-10-10 Spinnfiske/curlytail
15 Asp 3170 69 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-10-08 Trolling
16 Asp 4460 76 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-10-08 Trolling
17 Asp 3180 69 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-10-07 Trolling
18 Asp 3870 73 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-10-07 Trolling
19 Abbor 1470 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-10-05 Spinnfiske / Jigg
20 Abbor 1510 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-10-03 Spinnfiske/curlytail
21 Gjedde 10200 111 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-09-30 Trolling
22 Abbor 1305 45 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-09-30 Spinnfiske, shad
23 Abbor 1350 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-09-30 Spinnfiske/curlytail
24 Abbor 1430 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-30 Spinnfiske / Jigg
25 Abbor 1380 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-09-29 Spinnfiske/curlytail
26 Abbor 1470 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-28 Spinnfiske / Jigg
27 Abbor 1370 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-28 Spinnfiske / Jigg
28 Mort 570 34 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-09-24 feeder-mark/maggot
29 Mort 500 34 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-09-24 feeder-mark/maggot
30 Mort 500 34 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-09-22 Take-a-part/maggot
31 Abbor 1630 48 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-22 Spinnfiske / Jigg
32 Abbor 1600 47 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-22 Spinnfiske / Jigg
33 Karpe 12990 82 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-09-20 bolt/pop-up
34 Brasme 2890 57 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-09-19 methodfeeder/10mm boile/plastmais
35 Brasme 2820 58 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-09-19 methodfeeder/10mm boile/plastmais
36 Brasme 2790 60 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-09-19 methodfeeder/10mm boile/plastmais
37 Abbor 1400 45 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-09-18 Spinnfiske / Jigg
38 Gjedde 10740 113 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2017-09-17 Trolling
39 Asp 3200 68 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-09-08 Trolling
40 Karpe 8200 0 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-09-05 bolt/wafter
41 Abbor 1300 44 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-09-03 dorging/wobbler
42 Asp 3340 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-09-03 Trolling
43 Brasme 3150 62 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-09-02 bunnmeite, mark
44 Brasme 2700 60 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-09-02 bunnmeite, mark
45 Asp 2700 65 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-09-02 Trolling
46 Gjedde 9200 111 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-09-02 wobbler
47 Karpe 9610 74 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-08-31 Boltrig/Boilie
48 Mort 520 34 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-08-30 Feeder / Maggot
49 Vederbuk 2690 57 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-08-30 Feeder / Maggot
50 Vederbuk 2320 53 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-08-30 Feeder / Maggot
51 Karpe 8220 72 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-08-27 bolt/wafter+ plastmais
52 Sik 1870 54 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-08-21 Bunnmeite/Mark
53 Asp 2660 63 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-08-19 Trolling, wobbler
54 Asp 3500 69 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-08-13 Trolling
55 Asp 2810 68 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-08-10 Trolling/wobbler
56 Vederbuk 2260 53 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-08-09 Bunnmeite-feeder m. loff/mais
57 Sik 1280 46 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-08-08 bunnmeite/mark
58 Sik 1260 46 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-08-08 Bunnmeite/ mark
59 Sik 1310 49 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-08-07 bunnmeite/mark
60 Sik 1220 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-08-07 bunnmeite/mark
61 Vederbuk 2800 56 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-08-07 Bunnmeite-feeder m. loff/mais/rekebit
62 Asp 2560 65 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-08-06 Trolling
63 Asp 3080 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-08-06 Trolling
64 Karpe 8600 73 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2017-08-05 Boltrig/boilie
65 Asp 2680 64 Jonas Jacobsen-Nygaard SFK Acerina (AC) 2017-08-05 Trolling
66 Sik 1510 50 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-08-04 bunnmeite/mark
67 Sik 1300 47 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-08-04 bunnmeite/mark
68 Gjørs 4600 78 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-07-30 Bottom bouncing
69 Karuss 1320 40 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-30 Dupp/Mais
70 Gjørs 3960 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-07-28 Bottom bouncing
71 Mort 500 33 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-07-27 Take-a-part/maggot
72 Brasme 2670 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-07-27 Feeder/mark
73 Mort 500 33 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-07-27 Take-a-part/maggot
74 Karpe 13700 82 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-07-27 bolt/pop-up
75 Karuss 1210 40 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-27 Dupp/Mais
76 Karuss 1420 40 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-27 Dupp/Mais
77 Karuss 1250 37 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-27 Dupp/Mais
78 Karuss 1220 38 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-27 Dupp/Mais
79 Sik 1300 51 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-25 Bunnmeite m. mark
80 Sik 1240 46 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-25 Bunnmeite m. mark
81 Vederbuk 2260 53 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-07-24 feeder/mais
82 Vederbuk 2710 50 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-07-24 feeder/mais
83 Vederbuk 3070 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-07-24 feeder/mais
84 Karuss 1370 37 Iver Maudal Gullfiskeren (GU) 2017-07-23 Duppmeite/mais/maggot
85 Karuss 1270 36 Iver Maudal Gullfiskeren (GU) 2017-07-23 Duppmeite/mais/maggot
86 Karuss 1120 35 Iver Maudal Gullfiskeren (GU) 2017-07-23 Duppmeite/mais/maggot
87 Karuss 1200 36 Iver Maudal Gullfiskeren (GU) 2017-07-23 Duppmeite/mais/maggot
88 Suter 2590 55 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-07-22 Bunnmeite, feeder. Mark
89 Asp 2500 64 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-22 Trolling/wobbler
90 Abbor 1220 41 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-21 Bunnmeite m. mark
91 Sik 1400 49 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-07-20 Bunnmeite / Mark
92 Suter 2660 53 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-07-20 methodfeeder/10mm boile/plastmais
93 Harr 1250 53 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-20 Flue
94 Asp 2080 59 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-18 Trolling/wobbler
95 Brasme 4540 68 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-07-16 Bunnmeite/ mark
96 Brasme 3640 66 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-07-16 Bunnmeite/ mark
97 Mort 520 33 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-07-14 Method, mais
98 Ørret 3100 64 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-07-14 Bunnmeite m. mark
99 Harr 820 45 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-14 Flue
100 Harr 1240 48 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-14 Flue
101 Suter 2640 55 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-11 Method Feeder Popup Mais Glow Blue Wonderberry
102 Karpe 8140 70 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-11 Boltrig/Boilie
103 Karpe 8920 78 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-11 Boltrig/Boilie
104 Suter 3220 57 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-11 Boltrig/Boilie
105 Suter 3280 58 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-11 Boltrig/Boilie
106 Suter 2560 54 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-08 Method Feeder Popup Mais Pink Bumbleberry
107 Abbor 1170 44 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-07-08 Spinnfiske
108 Suter 2580 50 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-07 Method Feeder Popup Mais Glow Blue Wonderberry
109 Suter 2640 55 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-07 Method Feeder Popup Mais Pink Bumbleberry
110 Suter 2810 54 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-07 Method Feeder Popup Mais Pink Bumbleberry
111 Suter 2580 53 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-06 Method Feeder Popup Mais Glow Blue Wonderberry
112 Suter 2600 53 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-07-06 Method Feeder Popup Mais Glow Blue Wonderberry
113 Asp 2900 70 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-07-06 Trolling, wobbler
114 Stam 2640 60 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-07-05 Methodfeeder / Boilie
115 Harr 1060 48 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-05 Flue
116 Karpe 9720 75 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-07-04 bolt/pop-up
117 Asp 3425 75 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-07-03 Trolling, wobbler
118 Karpe 8100 74 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-07-03 bolt/pop-up
119 Karpe 7680 74 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2017-07-03 Boltrig/Boilie
120 Karpe 7160 67 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-07-02 Boltrigg / Boilie
121 Karpe 9060 76 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-07-02 Boltrigg / Boilie
122 Vederbuk 2220 51 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-07-02 Feeder / Reke
123 Harr 1040 47 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-02 Flue
124 Harr 1100 46 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-02 Flue
125 Harr 1310 49 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-07-02 Flue
126 Karpe 8500 74 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-06-30 bolt/wafter
127 Stam 2475 54 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-06-29 Bunnmeite, pølse.
128 Suter 3080 56 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-29 Boltrig/Boilie
129 Abbor 1460 48 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-06-28 Spinnfiske
130 Karpe 8580 77 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-28 Boltrig/Boilie
131 Karpe 6900 72 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-28 Boltrig/Boilie
132 Suter 3680 57 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-28 Boltrig/Boilie
133 Asp 2080 59 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-06-28 Trolling, wobbler
134 Vederbuk 2170 53 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-06-27 Bunnmeite, feeder. Mark
135 Karpe 9060 78 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-27 Boltrig/Boilie
136 Gjørs 7860 90 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-25 Båtmeite, Agnfisk
137 Gjørs 5740 84 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-25 Båtmeite, Agnfisk
138 Vederbuk 2620 58 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-06-24 Bunnmeite, feeder. Mark
139 Stam 2160 56 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2017-06-24 Bunnmeite, feeder. Reke
140 Sik 1300 47 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-23 Bunnmeite / Mark
141 Sørv 910 37 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-23 Bunnmeite/ mark
142 Brasme 3910 69 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-23 Bunnmeite/ mark
143 Vederbuk 2660 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-06-23 Bunnmeite / Reke
144 Vederbuk 2890 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-06-23 Bunnmeite / Reke
145 Sik 1750 53 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-06-22 Bunnmeite / Mark
146 Vederbuk 2080 50 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-06-22 Bunnmeite / Reke
147 Stam 2570 58 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-22 Feeder / Pølse
148 Suter 2640 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
149 Suter 2610 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
150 Suter 2500 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
151 Suter 2670 50 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
152 Suter 2420 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
153 Suter 2360 46 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-18 Methodfeeder / Boilie
154 Suter 2620 53 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-06-17 Method Feeder Popup Mais Glow Blue
155 Ørret 4080 68 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-06-16 Trolling/wobbler
156 Stam 2550 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-06-15 feeder/skinke
157 Suter 2625 52 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2017-06-14 Bunnmeite, mais
158 Suter 2490 52 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-06-14 Methodfeeder / Plastmais
159 Brasme 3140 65 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-06-13 Bunnmeite/mark
160 Brasme 3220 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2017-06-13 Bunnmeite/mark
161 Vederbuk 2650 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-06-13 feeder/mais
162 Abbor 1250 45 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-06-13 Jigg
163 Mort 1050 41 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-06-13 bolt/wafter
164 Suter 2530 0 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-06-12 Method Feeder Popup Mais Yellow Pineapple
165 Suter 2610 54 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-06-12 Method Feeder Popup Mais Glow Blue
166 Stam 2140 58 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-06-12 Feeder/Maggot
167 Suter 2590 0 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-06-11 Method Feeder Popup Mais Yellow Pineapple
168 Suter 2350 49 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2017-06-11 Bunnmeite, mais
169 Karpe 8800 78 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2017-06-11 bolt/wafter
170 Karpe 7120 70 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-10 Boltrig/Boilie
171 Karpe 8620 0 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-10 Boltrig/Boilie
172 Stam 2100 57 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-10 Feeder / Pølse
173 Stam 3000 61 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-10 Feeder / Pølse
174 Suter 2610 52 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-06-10 Methodfeeder / Plastmais
175 Gjedde 9620 114 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-06-09 Spinnfiske
176 Stam 2120 57 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-09 Feeder / Pølse
177 Vederbuk 3020 56 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-06-08 Feeder/Maggot
178 Stam 2490 58 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-06 Feeder / Pølse
179 Stam 2120 55 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-06-06 Feeder / Pølse
180 Stam 3170 61 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-06 Meite/ agnfisk- mort
181 Stam 3340 61 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-05 Bunnmeite/ pølse
182 Stam 2900 58 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2017-06-04 Bunnmeite, pølse.
183 Karpe 9520 80 Espen Grønberg SFK Tinca (TI) 2017-06-04 Snowman Nash 4G Squid
184 Stam 2490 57 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-04 Bunnmeite/ pølse
185 Gjedde 14560 121 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2017-06-03 Slow Trolling
186 Suter 2560 52 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-06-03 Boltrig/Boilie
187 Gjedde 12570 116 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-06-03 Trolling, gummi
188 Gjedde 11080 112 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-06-03 Trolling, gummi
189 Stam 2470 58 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-03 Bunnmeite/ pølse
190 Stam 2510 57 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-03 Bunnmeite/ pølse
191 Gjedde 10860 120 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2017-06-02 Slow Trolling
192 Gjørs 3690 72 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-06-02 Bunnmeite / Mort
193 Gjedde 9600 111 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2017-06-02 Slow Trolling
194 Stam 2150 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-06-01 Feeder/loff
195 Stam 2550 59 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-06-01 Feeder/loff
196 Stam 2450 57 Terje Pettersen SFK Minken (MI) 2017-06-01 Bunnmeite/ pølse
197 Gjedde 9620 117 Steinar Unnestad SFK Acerina (AC) 2017-05-30 Slow Trolling
198 Vederbuk 2500 48 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-05-29 Bunnmeite / Mais
199 Karuss 1650 42 Gjermund Nomeland Ingen (INGEN) 2017-05-29 Friline/bolle
200 Gjørs 3700 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-05-26 Båtmeite
201 Stam 2210 53 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-05-24 Bunnmeite / Pølse
202 Stam 2100 53 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-05-22 Bunnmeite, pølse.
203 Stam 3020 61 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-05-21 Bunnmeite, pølse.
204 Abbor 1330 43 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-05-19 Spinnfiske/jigg
205 Abbor 1330 44 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-05-19 Shad
206 Stam 2200 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-05-18 Bunnmeite / Reke
207 Vederbuk 2410 52 Jack Moe Team M&M (MM) 2017-05-16 Bunnmeite / Mais
208 Gjedde 12260 113 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2017-05-16 Trolling, wobbler
209 Ørret 3780 67 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-05-14 Bunnmeite / Reke
210 Stam 2510 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-05-14 Feeder/loff
211 Vederbuk 2300 50 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-05-14 feeder/mais
212 Asp 3300 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-05-14 Bunnmeite
213 Vederbuk 2540 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-05-13 feeder/mais
214 Stam 2250 51 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2017-05-12 Bunnmeite reke
215 Stam 2005 50 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2017-05-12 Bunnmeite reke
216 Stam 2540 58 Tommy Eriksen Ingen (INGEN) 2017-05-12 Bunn/Pølse
217 Gjørs 5340 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-05-09 Båtmeite
218 Gjørs 4120 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-05-09 Båtmeite
219 Gjedde 9140 105 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-05-07 Wobbler, dorging.
220 Asp 2570 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-05-06 Bunnmeite
221 Abbor 1500 45 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2017-05-05 balansepilk
222 Abbor 1640 45 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2017-05-05 Spinnfiske / Shad
223 Gjørs 6200 85 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-04-30 Bunnmeite
224 Gjørs 7900 89 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-04-30 Bunnmeite
225 Ørret 2120 60 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2017-04-30 Spinnfiske / sluk
226 Gjørs 4920 77 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-04-29 Bunnmeite
227 Gjedde 9710 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2017-04-18 Spinnfiske / Tailbait
228 Abbor 1275 41 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-04-17 Jigg
229 Abbor 1275 42 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-04-15 Jigg
230 Abbor 1525 44 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-04-14 Jigg
231 Abbor 1625 45 Pål Sindre Svae SFK Acerina (AC) 2017-04-14 Jigg
232 Gjedde 8960 103 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-04-01 ismeite
233 Gjedde 12100 108 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2017-03-19 Ismeite / Sik
234 Gjedde 9480 119 Håkon Dahl Team M&M (MM) 2017-02-28 Abbor
235 Gjedde 11660 113 Hågen Jellum SFK Ut På Tur (UT) 2017-02-24 Spinnfiske / softbait
236 Lake 2910 74 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2017-02-24 Ismeite
237 Abbor 1250 46 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2017-02-20 Balansepilk
238 Lake 2440 64 Hågen Jellum SFK Ut På Tur (UT) 2017-02-09 Røyeblink / maggot
239 Lake 3300 74 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2017-02-07 Dunking, mort
240 Røye 3680 62 Tore Svendsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-02-01 balansepilk
241 Abbor 1300 44 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2017-01-25 Balansepilk
242 Røye 5200 64 Tore Svendsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-01-19 balansepilk
243 Røye 3600 62 Tore Svendsen SFK Ut På Tur (UT) 2017-01-19 balansepilk
244 Lake 2890 75 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-01-02 Bunnmeite m. fiskebit
245 Lake 2660 67 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-01-01 Bunnmeite m. fiskebit
246 Lake 3540 76 Ole-Håkon Heier SFK LAKEN (LA) 2017-01-01 Bunnmeite m. fiskebit
Top