Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2019

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Karpe 13480 89 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-06-26 Boltrigg/Boilie
2 Vederbuk 2250 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-06-09 Bunnmeite / Reke
3 Gjørs 3890 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-06-02 Båtmeite
4 Stam 2030 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-02 Bunnmeite / Pølse
5 Stam 2340 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-06-02 3 gram bly / Sjokoladebolle
6 Stam 2110 53 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-05-31 Bunnmeite / Reke
7 Vederbuk 2300 52 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-05-31 Bunnmeite / Reke
8 Gjedde 11140 124 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-29 Båtmeite
9 Sørv 940 38 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-05-26 Boltrig/Boilie
10 Gjedde 11300 120 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-25 Trolling / Gummi
11 Gjørs 3840 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-25 Båtmeite
12 Ørret 3300 67 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 Trolling
13 Ørret 2900 63 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 Trolling
14 Karpe 13030 83 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
15 Karpe 9760 74 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
16 Karpe 8220 72 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-22 bolt/pop-up
17 Gjedde 13700 121 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-22 Trolling
18 Vederbuk 2060 50 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-22 Bunnmeite / Pølse
19 Gjedde 9200 109 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-18 Jerkbait
20 Asp 3100 70 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-18 Båtmeite
21 Vederbuk 2290 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Dupp / Brød
22 Mort 550 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Feeder / Maggot
23 Mort 515 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-18 Feeder / Maggot
24 Karpe 8420 74 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-05-17 Boltrigg/Boilie
25 Stam 2510 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-17 Dupp / Brød
26 Mort 650 36 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-13 bolt/boilie
27 Gjørs 3590 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
28 Gjørs 6030 85 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
29 Asp 4160 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-05-03 Båtmeite
30 Karpe 7740 71 Edvard Lindheim Gisnås SFK X-CPERT (XP) 2019-05-02 bolt/boilie
31 Stam 2430 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-05-01 Dupp / Loff
32 Abbor 1220 43 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-05-01 Dropshot jig
33 Ørret 3000 58 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-30 Trolling
34 Gjørs 8120 95 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-04-29 Båtmeite
35 Mort 560 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-28 Feeder / Maggot
36 Mort 550 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-28 Feeder / Maggot
37 Mort 620 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
38 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
39 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
40 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-04-27 Feeder / Maggot
41 Mort 510 33 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-04-22 Feeder/Maggot
42 Gjørs 3760 71 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2019-04-21 Båtmeite
43 Karpe 13280 89 Tommy Eriksen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-20 Boltrigg/Boilie
44 Ørret 7100 83 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-19 Trolling
45 Ørret 3700 71 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-18 Trolling
46 Gjedde 8300 98 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
47 Harr 720 41 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
48 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
49 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
50 Ørret 2630 66 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-09 Harr
51 Harr 930 43 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Kikkfiske / Fjærmygg
52 Harr 750 43 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Mormyska/fjærmygg
53 Harr 800 41 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Isfiske/kikkfiske med mormyska + fjærmygglarver
54 Harr 740 42 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-06 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
55 Ørret 2120 63 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-04-06 Ismeite/sik
56 Ørret 3600 65 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-06 Trolling
57 Ørret 2500 55 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
58 Ørret 5500 75 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
59 Ørret 5800 75 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
60 Ørret 4100 70 Aleksander Abrahamsen SFK Acerina (AC) 2019-04-05 Trolling
61 Ørret 3520 69 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
62 Ørret 3200 66 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
63 Gjedde 9580 100 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-03-31 Ismeite / Sik
64 Gjedde 8600 100 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2019-03-31 Ismeite m/død sik
65 Gjedde 11620 111 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-03-23 Ismeite / Sik
66 Sik 1230 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
67 Harr 720 43 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
68 Harr 750 39 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-13 Ismeite - mark
69 Gjedde 10760 110 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-25 Ismeite
70 Ørret 3160 70 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite / Sik
71 Ørret 2020 57 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite/sik
72 Lake 4400 81 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
73 Lake 3400 75 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
74 Lake 3760 76 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
75 Lake 2540 70 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-17 Ismeite
76 Lake 2480 67 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-29 Pilk/Mort
77 Lake 2520 68 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-27 Ismeite/Mort
78 Lake 2375 70 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-26 Pilk / Agnfisk
79 Lake 3150 74 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
80 Lake 2980 71 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
81 Lake 3780 83 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
82 Lake 3620 75 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunkin
83 Lake 2375 68 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunking
84 Lake 4260 78 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-01-13 Ismeite/makrell
85 Lake 3170 73 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-11 Bunnmeite m. abbor/mort
86 Abbor 1125 45 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-06 Pimpel
87 Lake 2450 68 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-04 Bunnmeite m. mort
88 Abbor 1300 40 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2019-01-01 Isfiske/balanse
Top