Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2019

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Gjedde 8300 98 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
2 Harr 720 41 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
3 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
4 Ørret 2180 58 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-15 Ismeite / Sik
5 Harr 930 43 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-04-07 Kikkfiske / Fjærmygg
6 Harr 740 42 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-06 Isfiske-Kikkfiske / Mormyshka-Fjærmygg
7 Ørret 3520 69 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
8 Ørret 3200 66 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-04-03 Ismeite / Sik
9 Gjedde 9580 100 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2019-03-31 Ismeite / Sik
10 Gjedde 11620 111 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-03-23 Ismeite / Sik
11 Sik 1230 51 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
12 Harr 720 43 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-14 Ismeite - mark
13 Harr 750 39 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-03-13 Ismeite - mark
14 Gjedde 10760 110 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-25 Ismeite
15 Ørret 3160 70 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite / Sik
16 Ørret 2020 57 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-02-24 Ismeite/sik
17 Lake 4400 81 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
18 Lake 3400 75 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
19 Lake 3760 76 Per Martin Lintorp Ingen (INGEN) 2019-02-21 Ismeite/agnfisk
20 Lake 2540 70 Andreas Aanerud Johansen SFK X-CPERT (XP) 2019-02-17 Ismeite
21 Lake 2480 67 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-29 Pilk/Mort
22 Lake 2520 68 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-27 Ismeite/Mort
23 Lake 2375 70 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-26 Pilk / Agnfisk
24 Lake 3150 74 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
25 Lake 2980 71 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
26 Lake 3780 83 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2019-01-25 Pilk / Agnfisk
27 Lake 3620 75 Raymond Svendsen SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunkin
28 Lake 2375 68 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-15 Dunking
29 Lake 4260 78 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2019-01-13 Ismeite/makrell
30 Lake 3170 73 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-11 Bunnmeite m. abbor/mort
31 Abbor 1125 45 Lennart Gammelsrud SFK Acerina (AC) 2019-01-06 Pimpel
32 Lake 2450 68 Ole-Håkon Heier Sfk-Carnivora (CA) 2019-01-04 Bunnmeite m. mort
33 Abbor 1300 40 Iver Maudal SFK X-CPERT (XP) 2019-01-01 Isfiske/balanse
Top